reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
u mnie jak się nic nie wydarzy to we wtorek mam się zgłosić do szpitala, więc już od dziś spokojnie czekam tak jak mówiłam :-)
confounded fajnie masz, że Ci tak powiedzieli i że nie będziesz musiała do terminu czekać :-)

no to kolejna konkretna wiadomosc:) juz niebawem jest wtorek:)

Jestem po wizycie u gina... w sumie nic nowego, dziecko nisko, główka napiera, mam szanse na czerwiec:tak: kolejna wizyta za tydzień

coś zażartowałam, że jeszcze nie myję okien i podłóg... i że słyszałam, że jedyna skuteczna metoda to masaż brodawek sutkowych...
no to dostałam wykład na temat terminu przyjścia dziecka na świat, rozwoju przysadki mózgowej i nadnerczy u dziecka, wydzielania hormonów... generalnie kazał nie kombinować.

W sumie, póki nie czuję się jakoś źle, to łatwo się zastosować do rady. Ale jeśli zrobią się upały...:baffled:

hehe skad ja to znam:D przerabialam cos podobnego:)

Daffodill dzięki :-) ale lekarze i położna się trochę zdziwili, że ja kompletnie nic nie czuję :-)

spokojnie zaraz ci cos pokaze....

ja mialam takie skurcze co 7 min na KTG i nic nie czulam takze to chyba jednak mozliwe :)

 
confounded dobrze, ze chociaz masz jakies skurcze, cokolwiek .az jestem ciekawa jak jest u mnie dam jutro znac jak wroce ze szpitala:))

dzisiaj mialam troche skurczy ale lekkich ..ogolnie kruszyka sie malo rusza....ale nie tak niepokojaco jak juz mowilam,jednak wspomne jutro o tym w szpitalu...a co od tego sa zeby wszystko sprawdzic:D Jutro moj termin kurcze jak tez czs szybko leci...obym nie musiala jeszcze chodzic z 10 dni bo chyba sie za nudze.
 
reklama
confounded dobrze, ze chociaz masz jakies skurcze, cokolwiek .az jestem ciekawa jak jest u mnie dam jutro znac jak wroce ze szpitala:))

dzisiaj mialam troche skurczy ale lekkich ..ogolnie kruszyka sie malo rusza....ale nie tak niepokojaco jak juz mowilam,jednak wspomne jutro o tym w szpitalu...a co od tego sa zeby wszystko sprawdzic:D Jutro moj termin kurcze jak tez czs szybko leci...obym nie musiala jeszcze chodzic z 10 dni bo chyba sie za nudze.
u mnie maly mniej sie ruszal na kilka dni przed porodem,lekarz powiedzial ze to normalne:)
 
Do góry