reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
reklama
wrociłam ze szpitala z ktg.. niestety nic nie wykazało a te fale gorąca wraz z mdłosciami i bólem okresowym wracaja co mniej wiecej 10-15 min.

dr powiedziala ze jak nie przejdzie do wieczora to sie cos z tego moze rozkrecic.. bo cos ewidentnie sie dzieje, mimo ze jeszcze nic nie widac..


Moze faktycznie sie dziejei jak Fitusia cos sie zmienilo???????:-)
 
Życze Ci Fitusiu aby cos sie rozkrecilo. ja wlasnie wrocilam ze szpitala
icon8.gif
mam takie same objawy jak ty tyle ze mam skurcze- ktg wykazalo ale niestety jeszcze mizerne,rozwarcie na 2 cm i szyjke wygladzona...a czop odszedl mi dwa tyg temu ale nic sie nie dzieje:wściekła/y: i jeszcze tak z tydzien moze byc-tak lekarz twierdzi.pozostaje nam siedziec i czekac
icon7.gif
 
Hej dziewczyny.
Ja juz od dluzszego czasu (od ponad dwoch tygodni) mam symptomy zblizajacego sie porodu. Twardnienie brzucha, skurcze przepowiadajace, bole jak na @ i jeszcze od kilku dni bole krzyzowe i biegunka. Czop chyba juz mi odszedl ( nie jestem pewna bo nie byl podbarwiony krwia). Codziennie licze, ze wreszcie zacznie sie akcja i urodze juz wreszcie moje malenstwo, ale poki co nic. Zauwazylam za to ostatnio, ze moja dzidzia stala sie bardzo ruchliwa wieczorami. Mam tylko nadzieje, ze wszystko jest w porzadku i urodze zdrowa corcie.
Czy ktoras z was miala podobnie jak ja?
Pozdrawiam i zycze wszystkim szybkich i lekkich porodow:))
 
hejka czy ktoras jest w 29 tyg. tak jak ja i bedzie rodzila na solcu:))) orientujecie sie troszki w tym szpitalu??jak wasze samopoczucie w tym tyg.??
 
Ja mam ostatnio takie dziwne epizody tzn jak by mnie cos kopalo w szyjke macicy, czy to sa skurcze przepowiadajace?? (biore fenoterol bo mialam zagrozenie przedwczesnym) lekarz nie mowil mi (bo zapomnialam zapytac) jak sie miej wiecej odczuwa skurcze...
 
witam , ja też zastanawiałam sie jak mniej więcej odczuwa się skurcze:blink: , lekarz na tydzień przed porodem wmawiał mi że już powinnam czuć przepowiadające bo tak wychodzi na ktg, a ja nic nie czułam :-D najpierw odeszły mi wody i po 4 godzinach poczułam skurcze wierzcie mi jak już będą to poczujecie tego nie da sie pomylić z niczym innym :baffled: życzę oby trwały jak najkrócej( ja z tymi już bardzo silnymi leżałam jeszcze 8 godz. , za małe rozwarcie , po12 godzinach cesarka):biggrin2:
 
reklama
Do góry