reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

No właśnie tak przez to wszystko się spiełam, że nie wiem co o Tym myśleć, w szczególności że wszystkie pozostałe pomiary są prawie identyczne jak z 31tc kiedy robiłam ostatnie usg - co może świadczyć albo o tym że się nie rozwija albo o niekompetencji lekarza.
Wiesz ja też z jednej strony chciałabym za chwilę urodzić tzn na dniach, a z drugiej strasznie się boję tego co przed nami.
może po prostu źle zaznaczył przez przypadek i wyszedł mu taki wymiar dziwny bo to przeciez o milimetr sie pomyli i już całkiem co innego wychodzi
hihihi chyba coś w tym jest...:-D Ja już nie będę mówiła co ja robiłam z wykładowcą:-D:-D:-D aż wstyd:-D:-D mąż obok a mi się takie sny śnią....

Z tymi huśtawkami to mam podobnie, przez cały czas byłam bardzo pozytywnie nastawiona do porodu itd, ale teraz rzeczywiście jak dostanę skurcz jakiś delikatny i jak pomyślę, że to może byc teraz to lekka panika mnie bierze..., że jak to wszystko będzie na tej sali porodowej... Modle się żebym nie miała wywoływanego porodu, bo wczoraj naszła mnie obawa, że może mój mąż nie zdąży dojechac jak już bym była w szpitalu... a ja bez niego rodzic nie chcę...:/:/

blondplatyna Kochana również uważam, że jeśli masz jakieś wątpliwości, skonsultuj się z innym lekarzem... dla Twojego i maluszka świętego spokoju:-)
mam to samo tez do tej pory miałam super nastawienie i mówiłam że urodze w 10 max 15 minut a teraz zaczynam sie troche bać , ale wiesz damy rede bo kto jak nie my ?? ;-)
 
reklama
blondplatyna wiesz, że mi lekarz ani razu nie zlecił KTG? Powiedział, że jeśli maluszek o równych porach się kręci i wierci to na dobrą sprawę KTG jest mi nie potrzebne...

Generalnie jeśli jesteś po terminie powinno się zgłosić do szpitala na zapis, aby sprawdzić czy wogóle są jakiekolwiek skurcze.
 
Blondplatyna - U nas nie robią ktg, tutaj w UK trochę inaczej prowadzą ciążę niż w PL.
Umówili mnie na masaż szyjki, jak nie urodzę do 1 czerwca.. ale mam nadzieję, że urodzę :)
Mój Maluch też się rusza, także nie czuję na razie potrzeby robienia awantury skoro jest ok..
 
My już nareszcie rozmnożone :)
Żadnych objawów, skurczy przepowiadających itp. nie było (42tc), 17ego maja kazano nam się następnego dnia na godzinę 8 zgłosić na patologię.
18ego o 2 w nocy pojawił się PIERWSZY skurcz. Potem 3 razy wymioty i za 10 minut punktualnie skurcz drugi...
No i poszło
Była to pełnia ...albo po prostu maluch spanikował przed patologią ;)
18 godzin rodzenia i nasz Skrzat jest już z nami 11sty dzień :)
 
Gosia - To dobrze, że tak szybko Ci poszło, też się biedna naczekałaś na tego Maluszka :)
Niech zdrowo rośnie!
Teraz kolej na nas ;)
 
My już nareszcie rozmnożone :)
Żadnych objawów, skurczy przepowiadających itp. nie było (42tc), 17ego maja kazano nam się następnego dnia na godzinę 8 zgłosić na patologię.
18ego o 2 w nocy pojawił się PIERWSZY skurcz. Potem 3 razy wymioty i za 10 minut punktualnie skurcz drugi...
No i poszło
Była to pełnia ...albo po prostu maluch spanikował przed patologią ;)
18 godzin rodzenia i nasz Skrzat jest już z nami 11sty dzień :)
GRATULACJE !!!! no i chociaz na Ciebie pełnia zadziałała ;-) i nie wątpie że było warto czekać ;-)
 
reklama
a babeczki mam pytanko co myślicie o lewatywie albo czopkach glicerynowych przed porodem ?? robić nie robić ?? ja sie chyba boje lewatywy ale nie chciała bym zostawić niespodzinaki i zastanawiam sie nad czopkami glicerynowymi ale ponoć słabiej działają - nie wiem sama w pon jak będe na ktg to zapytam lekarza ale puki co pytam Was ;-)

o kurna chyba miałam pierwszy skurcz ale nie mocny i krótki ;-) może jednak nie przenosze za długo ;-)
 
Do góry