reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

no wiesz jak to mówią wielkie umysły myslą podobnie hahahahaha a ja to sie nawet przytulałam do tego lekarza i po włosach głaskałam - miał takie mięciutkie pamiętam ;-) i mama przyszł i pyta co ja robie z tym lekarzem a ja na to nic jestem jego ulubienica hahahahahahahahaha
a co do porodu to ja jestem na tym samym etapie co ty ;-) poddałam sie i czekam ;-)


ja mam znów chyba jakies huśtawki nastroju z jednej strony chciała bym urodzić już a z drugiej nie koniecznie - chyba sie zaczynam troche bać i w sumie nie jest mi tak cięzko więc teoretycznie moge śmigać

hihihi chyba coś w tym jest...:-D Ja już nie będę mówiła co ja robiłam z wykładowcą:-D:-D:-D aż wstyd:-D:-D mąż obok a mi się takie sny śnią....

Z tymi huśtawkami to mam podobnie, przez cały czas byłam bardzo pozytywnie nastawiona do porodu itd, ale teraz rzeczywiście jak dostanę skurcz jakiś delikatny i jak pomyślę, że to może byc teraz to lekka panika mnie bierze..., że jak to wszystko będzie na tej sali porodowej... Modle się żebym nie miała wywoływanego porodu, bo wczoraj naszła mnie obawa, że może mój mąż nie zdąży dojechac jak już bym była w szpitalu... a ja bez niego rodzic nie chcę...:/:/

blondplatyna Kochana również uważam, że jeśli masz jakieś wątpliwości, skonsultuj się z innym lekarzem... dla Twojego i maluszka świętego spokoju:-)
 
reklama
dziewczyny u mnie chyba zaczyna się coś dziać. Całą noc miałam bardzo silne skurcze, tzn. spałam ale je czułam. Rano przed śniadaniem jeszcze je czułam, teraz już na szczęście przeszły. Nie wiem co o tym myśleć, w sumie chciałabym już urodzić, no ale.... strasznie się boje :-(
 
Agrawa - Nie chce Cię pocieszac, ale ja z 2 tyg temu mialam takie silne skurcze z 3 godziny i to regularnie co 7-8 minut i wszystki minęło :D
Ale nie wiadomo, może u Ciebie już się zacznie, bądz spokojna i czekaj na rozwój akcji :))
 
Agrawa rzeczywiście poczekaj na rozwój akcji, bo często jest tak, że skurcze przepowiadające trwają dośc długo, ale np. po kąpieli mijają (dlatego jest ona zalecana).

I niczego się nie bój, będzie wszystko dobrze... Pomyśl jaka to radośc miec już maluszka przy sobie...i tym cały czas się kieruj jak cos... Daj nam znac co i jak:-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
no u mnie z kąpielami to nie za bardzo. Po pierwsze musiałabym zejść do teściów do łazienki, a po drugie mam (i zawsze miałam) bardzo niskie ciśnienie i siedzenie w wodzie czasami skutkuje omdleniami :-(

ogólnie to może nie tyle co się boje, co przy pierwszym dziecku, chyba chodzi o niepewność, że nie wiadomo jak to będzie...
 
Agrawa - Każda z nas ma takie obawy, ale na pewno sobie poradzisz, także tym się nie martw :)

To weź nie za gorący prysznic, skoro nie możesz się kąpać, albo pochodz, wtedy przepowadające na pewno miną :))
Ja mam dzisiaj mega lenia..
 
Agrawa spokojnie wytrzymaj chociaż do przyszłego tygodnia, aby zaczął się 38tc.
To która dziołcha się teraz rozpakuje? Czekam z niecierpliwością. Widzę, że czas na Created - no Kochana trzymam kciukasy.
 
Blondplatyna - No czas na mnie, ale mój Maluch chyba aż tak bardzo się nie spieszy :D
Zostało mi czekać, jakoś już przyzwyczaiłam się do tego oczekiwania hehe :)
Dziękuje, kciuki na pewno się przydadzą :))
 
reklama
Agrawa tak jak napisała createdbylove chodzi mi o letni prysznic... bo z kolei gorąca kąpiel potęguje skurcze... A tu chodzi o to żeby sprawdzic, czy są to skurcze przepowiadające czy już te prawdziwe...

Tak jak pisałam wcześniej każda z nas ma jakieś obawy... w końcu to nasz "pierwszy raz"...

blondplatyna wiesz, że mi lekarz ani razu nie zlecił KTG? Powiedział, że jeśli maluszek o równych porach się kręci i wierci to na dobrą sprawę KTG jest mi nie potrzebne...
 
Do góry