reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
mi na patologii ciąży 5 godzin przed porodem odszedł krwisty kawałek, ale wcześniej po troszku też odchodził, tylko koloru białego i waniliowego. Od całkowitego odejścia do porodu może minąć nawet dwa tygodnie. Nie ma reguły.
 
Drogie Dziewczynki, ja już nie wyrabiam, jestem w 37tc. i już nie mogę się doczekać kiedy mój synek się urodzi:) obecnie moim najwiekszym marzeniem jest poród, ponieważ wiem że zakonczy się on moim pierwszym spotkaniem ze Stasiem:) Czy ja jestem normalna?:)
 
martaik, normalniejsza już nie możesz być :) poczytaj jak myśmy się niecierpliwiły hehe. odpoczywaj, bo później nie będziesz miała tyle czasu.korzystaj też z tego, że możesz bez problemu wyjść z domu i pozałatwiaj wszystkie sprawy. Mały brzdąc jest strasznym pochłaniaczem czasu :))
 
Dranissimo, czas tak szybko mija...nawet się nie zorientujesz kiedy będzie już końcówka ciąży:) mi czas tak szybko mija ze juz ostatnio nawet nie mogłam się doliczyć tygodnia ciąży:)
 
Drogie Dziewczynki, ja już nie wyrabiam, jestem w 37tc. i już nie mogę się doczekać kiedy mój synek się urodzi:) obecnie moim najwiekszym marzeniem jest poród, ponieważ wiem że zakonczy się on moim pierwszym spotkaniem ze Stasiem:) Czy ja jestem normalna?:)
jestes normalna... pociesze cie ze tez tak mam ;)

U mnie poza czopem (ktory odchodzi po troche nadal) jest rozwarcie na 2cm (stwierdzone 4.11) i jak widac jeszcze jestem 2w1 .
 
martaik, normalniejsza już nie możesz być :) poczytaj jak myśmy się niecierpliwiły hehe. odpoczywaj, bo później nie będziesz miała tyle czasu.korzystaj też z tego, że możesz bez problemu wyjść z domu i pozałatwiaj wszystkie sprawy. Mały brzdąc jest strasznym pochłaniaczem czasu :))

dokladnie, wiecie co moj maly je co 2 h nawet w nocy i czasami marze o tym zeby na jedna noc znowu byl w brzuchu, zebym mogla sie wyspac:p chociaz jedna noc albo chociaz te 7 godzin pod rzad:)
 
reklama
kathhe, coś często ten Twój maluszek je :) może zbyt radykalną dietę stosujesz i pokarm jest mało wartościowy?? ja nie stosuję żadnej diety, jem wszystko prócz strączkowych, kapusty i wszystkiego co ma czekoladę lub kakao i moja mała potrafi przespać nawet 5 godzin w nocy.
też mam czasami takie chwile, gdy brakuje mi brzucha. będąc w ciąży twierdziłam, że nigdy tak nie pomyślę, ale teraz zmieniłam zdanie :) moje malenstwo lubi się tulać i najlepiej jej u mamy na rączkach, a że waży już 5 kg to mamusi rączki po paru godzinkach odpadają. Uroki macieżyństwa ;) pozdrowionka dla przyszłych i obecnych mamusiek
 
Do góry