reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

witajcie! Kobietki pomóżcie. Byłam dziś na badaniu wszystko ok narazie rodzic nie będę,ale wyszłam od gin dojechałam do domu poszłam do łazienki i doznałam szoku...na majtkach miałam taką wydzieline podchodzącą pod krew ze śluzem. brzuch boli tak jakbym miała dostać okresu i nie wiem co robić moze ktoras tak miala a moze jechac do szpitala??? :(
 
reklama
a który to jest tydzień? bo to chyba właśnie czop. mój był najpierw waniliowy, później brązowawy a na koniec krwisty. jeśli Cię coś niepokoi, to jedź na IP.
 
39 tydz. byłam na ktg dzisiaj to od razu powiedziałam... i powiedziano mi, ze w tym tygodniu po badaniu to normalne,ze nie ma sie co martwic... dzieki.
 
gosia91, szykuj się, bo na pewno stanie się to niedługo :) jak zaczniesz krwawic czystą krwią to lepiej jedź do szpitala. teraz możesz postać pod ciepłym prysznicem. Jeśli coś się zaczyna to tylko sobie pomożesz, bo szybciej rozwarcie się robi. obserwuj też te skurcze i bóle, jak zaczną się nasilać i będą co ok 10 a nawet 20 minut też lepiej nie zwlekaj z wizytą na IP. I pamiętaj, że wcale nie muszą trwać długo i być regularne. Ja miałam bardzo krótkie skurcze, nie trwały ponad minutę jak opisują to poradniki, dlatego też dostałam oksytocynę. Jednak przez ich intensywność nie da się ich pomylić z niczym innym, także Wiolcia nie martw się, na pewno nie przegapisz tego momentu i sama będziesz wiedziała, kiedy jechać. Jak akcja się zacznie to dojdziesz do momentu, w którym już nie da się przespać bólu, wtedy na pewno pojedziesz :))
 
hi hi to mnie pocieszyłaś...:) ale coś czuje ze w terminie nie urodzę...,zacznę jakieś spacerki częściej uskuteczniać:) dzięki bardzo:)
 
oj tak luthiew ma rację tego bólu nie da się przeoczyć, przespać lub pomylić z niczym innym bo to jest nie do wytrzymania, żadne tam pobolewanie typu jak na okres prawdziwe skurcze bolą setki razy bardziej... choć może mnie tak bardzo bolały bo najpierw odeszły mi wody a podobno po odejściu wód boli bardziej...
 
reklama
Do góry