reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

A ja dziś byłam u lekarza... i szyjke mam już na 1,5 cm.. wiec tylko czekać...
A wiecie co się dowiedziałam ciekawego?... symptomem porodu są również wymioty... ponoć jak rozwarcie się robi to kobieta może zacząć wymiotować....
Mam powiedziane, że jak cokolwiek się u mnie pojawi to mam biec do szpitala....niezależnie od wszystkiego....
A i biegunka czy poprostu częstsze wypróżnianie nie mają żadnego związku z ciążą....
 
reklama
też słyszałam o tych wymiotach, więc jak mi jest tak ciągle niedobrze, to mam nadzieję, że to prze rozwieranie się szyjki :)))) jutro się dowiem. a biegunka ma znaczenie przed porodem. organizm się oczyszcza, a perystaltyka jelit wzmaga skurcze. dlatego po lewatywie poród może przebiegać szybciej. Może- bo każda z nas jest inna.
 
też słyszałam o tych wymiotach, więc jak mi jest tak ciągle niedobrze, to mam nadzieję, że to prze rozwieranie się szyjki :)))) jutro się dowiem. a biegunka ma znaczenie przed porodem. organizm się oczyszcza, a perystaltyka jelit wzmaga skurcze. dlatego po lewatywie poród może przebiegać szybciej. Może- bo każda z nas jest inna.

zazwyczaj przed porodem ma sie biegunke:) ja akurat nie mialam,dopiero po lewatywie:D
 
Ja zanim pojechalam do szpitala ze szkurczami z Mikolajem w ciazy to dwa razy bylam w lazience :-D tak mnie wzielo, i lewatywy mi nie robili ;)))

Boze dziewczyny ja jeszcze pamietam ten stan jak juz urodzilam malego i mi go zabrali bym odpoczela przez te 2h a ja lezalam na lóżku i zamiast spac to patrzylam w sufit i sie smialam sama do siebie:-) :-D cieszylam sie ze mam malego juz po tej stronie i wogóle:-) bólu nie pamietam wogóle tylko ta radosc :-)
Ale organizm kobiety jest stworzony....... ;)
 
pisałyście przedtem o trąbkach do tętna-u mnie w szpitalu takie mają i faktycznie nasłu****ą 3 razy dziennie jak sie leży na patologi i robią ktg ale ile razy to już indywidualna sprawa ..... a mi nie dadzą przenosic jesli do terminu nie urodze to odrazu ide do szpitala bo mam cukrzyce ciążową! ...... ahhhhh chwilami głupieje jak tylko mnie coś zaboli to myśle że to już a tu nic?!?!?!?!?! nudno mi już w domu ,chodze z kąta w kąt.....
 
Witam Drogie Panie! Śledzę to forum od pewnego czasu gdyż nie czuję się z Wami tak osamotniona w tym oczekiwaniu;) Dzisiaj mija mi termin, a ja nadal czuję się świetnie. Po raz kolejny posprzątałam domek- dobija mnie to oczekiwanie, ta niepewność, wiecznie zadaje sobie pytanie- kiedy? kiedy?!! Rano? w nocy? itd. itp. Pewno czujecie to samo:) Nawet nie mam żadnych skurczy przepowiadających, ani biegunki, ani wymiotów.... A najgorsze jest to, że chodzę po domku i podjadam, w ciągu tygodnia znowu kilo więcej-brrr. Pozdrawiam wszystkie oczekujące:)
 
Witajcie dziewczynki. wróciłam od lekarza. niestety nic nie wiem :( mój lekarz jest bee. przez pół godziny na ktg zapisał się jeden skurcz, ale za to 60% ;D może jak bym poleżała kolejne 30 min to zapisałby się drugi, bo tak je właśnie czuję. a lekarz tylko obejrzał zapis i powiedział, że teraz to tylko czekamy i odprowadził mnie do drzwi. wrrrr a ja chciałam wiedzieć czy mi się szyjka skróciła czy rozwarcie się zrobiło..
 
Witam dziewczyny. Również śledze forum codziennie ale rzadko zabieram głos, zawsze dowiem się od was czegoś pomocneg :) . JEsteśmy już po terminie i właściwie nic się nie dzieje co mnie dobija. Na ktg kilka skurczy się zapisuje, których nawet nie czuje, właściwie to ja nawet nie wiem co to są skurcze. Szyjka podobno się skraca ale to jeszcze nie to, czop odszedł mi partiami kilka dni temu. Poza coraz większym bólem podbrzusza i pachwin nie mam żadnych objawów. To moja pierwsza ciąża i już się nie moge doczekać synka. Mam już dość czakania. Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
coraz wiecej nas tu wyczekujących i niecierpliwych :)
ja jutro mam ktg zobaczymy co wykaże....a mi na badaniu lekarz powiedział że juz prawie nie mam szyjki i rozwarcie na cm i że urodze przed terminem a tu dupa-już drugi dzien od wizyty i nic sie nie dzieje!!! tylko mi nadzieje zrobił.....ale jak mnie złapie to troche sie bólu boje?!?!
 
Do góry