reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Mruczka no, na komary kup sobie moskitierę na okno;) Ja tak zrobiłam, niestety mam stare okna u mamy w mieszkaniu więc był mały problem z założeniem, M nieco kombinował ale dał radę, za to na nowych oknach jest super:) Żadnego komarka ani muszki;D

Supernowa moja siostra ma urodziny 4 lipca;D I szczerze ma nadzieję że urodzę w jej urodziny;-)

Słyszałam że herbatka z liści malin może pobudzić poród... nie próbowałam ale jak ktoś chce;p Do tego pomaga stymulacja sutków i coś jeszcze chyba;p
 
reklama
wiecie...masakrycznie mnie brzuch boli :( a co do madzika to tez zauważyłam i zastanawiam się co to może być za powód nieobecności. stwierdzam że RODZI :)
marteczkaa - miałyście razem iść :/ Twoja mała wykazała się niesubordynacją.. :/
kurcze-ostatnio nas mało... tylko 6 nie rozpakowanych? było nas więcej... w sumie jeśli się rozpakowały to bardzo dobrze :)
 
Melduję się też haha :) codziennie tylko patrzę kto nam tu jeszcze został i śmiać mi się chce że właściwie prawie ten sam skład. Ja wczoraj poszłam na długi spacer późno wieczorem jak już zrobiło się chłodniej, brzuch mnie po tym bolał i był napięty i miałam nadzieję że może coś ruszy, i jak zwykle obudziłam się rano znowu w tym samym stanie :( tylko w nocy i nad ranem strasznie bolały mnie stawy biodrowe, to pewnie przez ten spacer, bo generalnie do ruchliwych kobitek nie należę a tu nagle taki wysiłek, a że przytyłam 18 kg to też swoje zrobiło. dziś idę do gina, powiem mu że ma tak zrobić , żebym dziś urodziła siłami natury bo inaczej stamtąd nie wyjdę haha :) To już 6 dzień po terminie...chcę mojego Jaśka!!!!!!!
 
Jadę do kina:-D Na 13:30 zarezerwowałam bilety:-)
Wstawiłam szybko pranie, zaraz biorę się za obiad bo w takich okolicznościach zjemy o 12, przyjdzie też młodszy brat mojego M więc muszę zrobić nieco więcej, wykąpałam się i umyłam głowę:tak:

misiaszek może to już niedługo? Skoro tak bardzo Cię boli:(

kamilara84 hehehe ciekawe co Ci lekarz powie;p Moja znajoma powiedziała tak do lekarza przed terminem jeszcze i dał jej skierowanie do szpitala;D I urodziła;D
 
dziewczyny...BOLI!!! o masakra jak boli... chciałam przejść niecałe 200 m na budowę bo mąż zgubił telefon i chciałam poszukać-nie doszłam. ledwo wróciłam... skurcze mam nieregularne. mała ma w teraz czkawkę-może przygotowuje się na finałowe wyjście. trzymajcie mocno kciuki. idę pochodzić może nie przejdzie... gorzej jak przejdzie. ale powiem Wam że naprawdę boli...
 
no nie ile was tu jest!
wy mnie w ogole nie lcuhacie!
msiiaszek u ciebie widze zaczyna sie wreszcie cos!
nareszcie!!!!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry