reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

lila 23 nie jesteś sama :-):-):-):-) ja już po terminie 4 dzień i nic żadnych oznak porodu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wczoraj wysprzątałam cały dom i nic 2 dni seksu pod rząd też nic :szok: coś mi sie wydaje że skończy sie wizytą w szpitalu tego 12 czerwca - taki mi dali termin stawienia się w szpitalu na wywołanie.
 
reklama
goldenka25 ja byłam dziś u gin i co się okazało... odszedł mi czop i dziś albo jutro będę rodzić a nawet jeśli jakimś cudem nie to i tak mam iść do szpitala!!! normalnie szok bo nic nie czuje niezwykłego,tzn nie czułam do popołudnia i nawet wydawało mi się,że lekarka się pomyliła, a tu po 15 miałam takie krwawe lekkie plamienie i czuję lekkie skurcze, rzadko co prawda ale widzę zmiany jeśli nic się dziś nie rozwinie, to najpóźniej jutro rano jadę do szpitala:))))) ale fajnie:-):-) tak,że goldenka25 kochana ja już nie czytam o objawach bo jak się okazuje, ja nie miałam do tej pory żadnych. Buziaczki dziewczyny:) szczęścia życzę wszystkim forumowiczkom
 
lila ale masz fajnie!!!!!!! ja tez chce dzisiaj!!!!!!!!!! czyli ze co nie zauwazylas ze Ci czop odpadł??????? trzymaj sie i lekkiego porodu Ci życze!!!!!!!
 
ja tez jua tak chce !!!! :wściekła/y: niech sie wreszcie coś zacznie bo zwariuje od tego ciągłego czekania na jakieś objawy zaczęcia sie porodu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


 
Mi chyba czop razem z wodami odchodzil a jak przyjechalam do szpitala o 4 nad ranem to mialam jeszcze 3/4 wod plodowych i rozwarcie na 4 cm. Dopiero jak mi wody odchodzily to zaczelam czuc pierwsze skurcze.
 
Ja tak jak juz pisałam nie miałam żadnych objawów typu czop, rozwarcie, wody (które zresztą odpłyneły dopiero po przebiciu pęcherza), poprostu mnie wzieło i już. Dwa dni po terminie.
 
a mnie nic nie bierze oprócz nerwow. a wszyscy mi wmawiali ze drugie dziecko rodzi sie duzo predzej przed terminem, nie moje !!!!!!!!!!!!!!!! chociaz moze tez bezobjawowo przejdzie:-:)-:)-(
 
..ja jestem drugim dzieckiem i urodzilam sie 2 tyg po trminie i to po wywolaniu skurczy, bo sama sie nie rwalam na swiat..moja tesciowa tez 2 dziecko rodzila 2 tyg po terminie..wiec to mit ze drugie rodzi sie wczesniej..
trzymajcie si edziewzyny i myslcie, że to juz naprawdę niedługo..zrobcie coś przyjemnego na co po narodzinach nie bedzie czasu..:))np..sesje filmowa fajnych filmow..itp..
..u mnie jesszcze cale dlugie 4 tyg do terminu, wykorzystam ten czas na wyjazd do tesciow bo pozniej tak szybko ich nie odwiedzimy napewno:))..daje sobie ok miesiaca lub dwoch miesiacy na nauke..obslugi małego Bobaska:))i nie ruszam nigdzie w odwiedziny wczesniej:))
pozdrawiam cieplutko niecierpliwe przyszle mamy..3majcie sie KOchane:))
 
reklama
Do góry