reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

no ja mam na 15 czerwca :-):-):-) ale wciaz mam nadzieje ze to nastapi "już". a słuchaj Ty badz czujna bo moze własnie dzisiaj sie rozpakujesz- ten czop, brzuch , rozwarcie???? kto wie. jakby co to lekkiego i szybkiego porodu:))))
 
reklama
anulaws :) dzięki :) będę czujna :) no mam nadzieje że to już blisko. Ty też widzę niedługo termin :) rany dzięki wam za odpowiedzi :) bo jakoś tak nie mam kogo zapytać :(
 
no ja planowalam na koniec maja heheh i lipa wyszla, Ty masz o tyle fajnie ze juz ten czop Ci odlazł i wiesz to kwestia godzin albo najwyzej dni a u mnie nic cisza-chociaz pocieszam sie tym ze w poprzedniej ciazy moj czop gdzies zaginoł chociaz to bylo ponad 8 lat temu no ale w ogole go sobie nie przypominam heheh
 
Olala000 nie chce cie dolowac, alejo badaniu ginekologicznym tez plamilam a nawet krawilam i to dwa dni. Nie byl to czop po ten odszedl mi dopiero podczas porodu.
 
hehe ja tez myślałam że na koniec maja mała się zdecyduję wyjść :) to też moja druga ciąża :) ale przy pierwszym porodzie ponad trzy lata temu to czop i wody odeszły mi zaraz przed porodem w szpitalu :) dlatego teraz nie jestem pewna co sie dzieje. kurcze te skurcze to chyba powinny byc bardziej bolesne i bardziej regularne :) bo jakoś teraz to są słabe takie ale mam juz je od dłuższego czasu , może sie nasilą i się zacznie:) kurde chciałabym :)
 
ja tez bym chciala a i bolal mnie tez brzuch ja na okres od 2 miesiecy i nagle przed paroma dniami ucichł wiec juz nawet nie ma sie czym łudzic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jak to sie mówi nie znasz dnia ani godziny :) więc i ja jestem tej myśli :) chyba nie zostaje mi nic innego oprócz czekania :( az sie zdecyduje żeby wyjść :) oby jak najszybciej :) bo naprawdę jest mi już ciężko :/
 
reklama
Do góry