reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Hej Dziewczyny :-)
Jak tam dzisiejsze samopoczucia?, u mnie niezbyt dobre bo dziś miałam jakąś dziwną noc, od paru dni strasznie bolą mnie krzyże i twardnieje mi brzuszek ( ale bezboleśnie) zastanawiam się czy to już mogą być jakieś chociaż (tyci tyci) objawy że może coś się zaczyna dziać, jak myślicie?
pozdrówka :-):-):-):-)
 
reklama
Mi brzyszek twardnial kilka tyg przed porodem wiec trudno mi powiedziec czy to juz to, ale slyszalam, ze dzieki takim skurcza macica przygotowuje sie do porodu. Moze to byc prawda bo ja rodzilam bez znieczulenia i jakos przezylam :-D
Jesli chodzi o tamtum rosa to kupilam, ale nie wydaje mi sie zeby mi pomogla. Wydaje mi sie, ze cieple kompresy i wietrzenie wystarczy.
 
No to wróciłam. Byłam na ktg i skurczy prawie wcale. Lekarz sie mnie pyta kiedy chce rodzic a ja mówie że juz ;) Zbadała mnie ta moja gin i podjelysmy decyzje, że jade do domu. Duzo spaceruje i o 16 wracam do szpitala pod kroplówke. :) Powiem wam, że jak by mi to badanie zrobiła przed ktg to skurcze były by duuuuzo większe bo znów wsio boli. Byłam juz na krótkim spacerku i zaraz wracam do mojego dreptania po górach i dolinach:) Oczywiscie z nerwów jestem co godzine na wc, wiec sie zastanawiam czy konieczna bedzie lewatywa.

anulaws - zaraz dorzuce do torby papierowe reczniki, bo spakowałam tylko zwykłe. Kory debu nie testowałam. To jest jakis gotowy płyn ? bo mysle ze zdaze jeszcze kupic :)
 
No to wróciłam. Byłam na ktg i skurczy prawie wcale. Lekarz sie mnie pyta kiedy chce rodzic a ja mówie że juz ;) Zbadała mnie ta moja gin i podjelysmy decyzje, że jade do domu. Duzo spaceruje i o 16 wracam do szpitala pod kroplówke. :) Powiem wam, że jak by mi to badanie zrobiła przed ktg to skurcze były by duuuuzo większe bo znów wsio boli. Byłam juz na krótkim spacerku i zaraz wracam do mojego dreptania po górach i dolinach:) Oczywiscie z nerwów jestem co godzine na wc, wiec sie zastanawiam czy konieczna bedzie lewatywa.

anulaws - zaraz dorzuce do torby papierowe reczniki, bo spakowałam tylko zwykłe. Kory debu nie testowałam. To jest jakis gotowy płyn ? bo mysle ze zdaze jeszcze kupic :)
kora debu to jest takiesianko do zaparzania.nie wiem tam chyba jest jak parzyc- ja zagotowywalam 2 łyzki i moczylam gaze w tym a pozniej przykladalam tak na poł godziny, na podpaske zeby nie przemoklo a do podmywania to ten wywar wlewalam do miski z woda. jejku zazdroszcze Ci strasznie. trzymaj sie kochaniutka i oby bylo szybko i lekko!!!!!!!!!!!! powodzonka i pisz tu szyko jak minol porod. apap do uslyszenia
 
Hej :) jestem tu nowa. ale mam nadzieje ze ktoś mi odpisze. miałam dziś wizytę u gina i badała mnie normalnie. powiedziała ze mam rozwarcie na jeden palec od kości krzyżowej czy jakoś tak. po badaniu w domu zobaczyłam ze mam plamy na majtkach takie geste i brązowawe :confused2: myślałam że mi to minie, ale do tej pory jeszcze mam co jakiś czas te plamki. nie wiem co o tym myśleć, czy mam do niego dzwonić? tak trochę mi głupio bo po badaniu powiedziała ze jest czysto... a to sie zaczęło jak przyjechałam do domu... skurcze mam już od dawna, więc nie wiem czy mają coś z tym wspólnego.. może mi sie wydaje i do jutra przestanie to ze mnie wychodzić. nie wiem co mam o tym myśleć :zawstydzona/y: a nie mam za bardzo kogo zapytać ....
 
reklama
rety, chyba zaczynam się bać. mam nadzieję że to się niedługo zacznie :) bo juz się nie mogę doczekać kiedy zobaczę Gabrysie :-)
 
Do góry