reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Nie wątpię:-D, gdy się przebywa cały czas z małymi dziećmi to chyba można do głowy dostać;-). Jak urodzę to napewno czasu nie będę miała na nic. Boje się tylko, że wpadne w jakąś depresję, cięzko jest jak nie ma się do kogo odezwać.
Nigdy się małymi dziećmi nie opiekowałam i mam trochę obaw, ale jestem dobrej myśli jak narazie. Wychodzę z założenia, że każda mama wie co dla jej dziecka najlepsze;-)


dokładnie! miałam takie same obawy w czasie 1 ciązy, tez zupełnie sama, nigdy małego dziecka nie miałam na rekach, itd... ale jak to mój mąż mówi Paulinka ma najlepsza mame na swiecie:-D
To przychodzi samo, to własnie jest ten instynkt macierzynski:tak:
teraz sie boje jak ja sobie poradze z 2 tak małych dzieciaków sama...
Męża tez nie ma całymi dniami, babcie pracuja, tez nie maja czasu, itd...
wyprowadziłam sie z miasta rodzinnego wiec nikogo nie znam, itp.
No ale macierzynstwo to naprawde niesamowita sprawa;-)
 
reklama
Asiowo - widzę że pomiędzy twoimi dzieciaczkami jest mała różnica wieku :-) Nie chcę żeby Patryk był jedynakiem więc zastanawiam się nad kolejną ciążą, ale dopiero jak będziemy mieć już swoje mieszkanie.
 
powiem szczerze, ze planowalismy 2 brzdaca na 2 latka córki... a ze wyszło pół roku wczesniej, jakos musimy sobie poradzic:tak:choc powiem szczerze przeraza mnie to jak nic innego. Paulinka sama bedzie wymagac mega uwagi, przeciez jeszcze nie bedzie samodzielna, nie mówiac o 2 małym brzdacu:baffled:
 
Ja narazie planuję jedno. O drugim pomyślimy jak będzie nas stać na większe mieszkanie, ale prędko to nie nastąpi. Z jednej strony fajnie jak jest mała róznica wieku, bo dzieci się razem bawią, z drugiej strony upilnować dwa małe szkraby to chyba niezła sztuka;-). Między mną a moją siostrą jest 4 lata różnicy i zawsze się rozumiałyśmy, z kolei moje kuzynki są rok po roku i się nie mogły dogadać. Moim zdaniem ważne jest, żeby dzieci miały osobne pokoje, bo wtedy każde ma własny kąt i kilka rzeczy tylko dla siebie;-), poza tym jak się pokłucą to nie muszą ze sobą przebywać. Przynajmniej ja tak miałam z moja siostrą i może dzięki tym osobnym pokojom żyjemy nadal w zgodzie:-D. Kiedyś myślałam nawet o 10 letniej różnicy wieku, ale powoli zmieniam zdanie. Tak jest w przypadku mojego 13 letniego kuzyna który ma 3 letniego brata. Jest jeszcze za młody by sie nim opiekować i zupełnie brakuje mu cierpliwosci. Wiadomo, jest w okresie dojrzewania i ma swoje dziwne nastroje. Rodzice chcieliby, żeby zachowywał się już jak dorosły i pomógł im w wychowaniu, a on się buntuje:-p. Nie wiem na jaką róznicę wieku sie zdecyduję, życie pokaże:tak:. Narazie noszę swoje pierwsze dzieciątko w brzuszku:-)
 
Ciesze sie ze moge z wami pisac chodź jestem z rudy śląskiej ale to niedaleko świetochłowic moniat84 dziekuje:) szkoda tylko ze grzeczny nie jest:p o czym dyskutujecie? Aha zapewne rodzilyscie w szpitalu we świetochłowicach? Czy ten szpital naprawde jest taki fajny jak sie go chwala dziewczyny? Bo ja rodzilam na goduli i mnie osobiscie sie podobalo ale niektóre babki mówily ze na goduli jest syf i o niebo lepiej jest na swietochłowicach... To prawda?
 
Ciesze sie ze moge z wami pisac chodź jestem z rudy śląskiej ale to niedaleko świetochłowic moniat84 dziekuje:) szkoda tylko ze grzeczny nie jest:p o czym dyskutujecie? Aha zapewne rodzilyscie w szpitalu we świetochłowicach? Czy ten szpital naprawde jest taki fajny jak sie go chwala dziewczyny? Bo ja rodzilam na goduli i mnie osobiscie sie podobalo ale niektóre babki mówily ze na goduli jest syf i o niebo lepiej jest na swietochłowicach... To prawda?
Nie mam porównania ale z szpitala w Świętochłowicach byłam zadowolona :)
 
reklama
Do góry