reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Kamuzo, dzięki za wszelkie porady, przejdę sie do tej przychodni jeszcze przed porodem. Juz taka jestem że musze wszystko zobaczyć i "obwąchac" zanim czemus zaufam. Taka asekuracja... pozdrawiam Świętochłowice i okolice
 
reklama
Jot widzę, że wróciłaś z wakacji. I jak się udały? A jak podróż? A z innej beczki to gdzie będziesz rodziła?
 
tak, juz wróciłam. Podróż przetrwałam, bo o to się najbardziej obawiałam, a reszta jak to na starych smieciach, sentymentalnie. na szczęscie upałów nie było.
Rodzić chciałabym w mikołowie, bo tam jest mój lekarz, ale w zyciu bywa róznie, więc równiez biorę pod uwagę świętochłowice, bo te chorzowskie szpitale mnie przerazają. choc na porodówce nie byłam, ale mam dość szpitali w tym mieście, miałam watpliwą przyjemność korzystać i nie sa to miłe wspomnienia. Choc dziewczyny, które rodziły w chorzowie, żadna nie narzeka, przynajmniej takich nie znam.
Do mojego lekarza mam zaufanie, dlatego raczej sie pofatyguję do Mikołowa, zreszta leżałam już tam na ginekologicznym, więc jakies wyobrażenie tez mam.

 
marzena80, chyba nie będę brała mojego lekarza do porodu, bo to niestety kosztuje. Mój lekarz jest w szpitalu co 2 dni, resztę lekarzy tez znam, wiec tego się nie obawiam. Sam fakt ze będą znajome twarze jest dla mnie ważny. Każdy ma jakies swoje subiektywne upodobania. Mikołów ma tez sporo wad, które niestety widzę, ale staram się myśleć pozytywnie, bo inaczej załamka... ;)
 
No właśnie jak to jest z tymi lekarzami. Ma to jekieś znaczenie że prowadzący ciążę pracuje w szpitalu w którym chcemy rodzić? Planuję chodzić do lekarki w Katowicach, a prawdopodobnie wyląduję na porodówce w Świonach.
 
reklama
moniat jesli o mnie chodzi, ja nie znoszę szpitali, wszelkich wizyt w poradniach itd, itp. dlatego wazne jest dla mnie żeby, otoczenie było dla mnie znajome, lepiej się wtedy czuję. A jesli dla kogos to nie jest problem, to myślę że nie ma do końca znaczenia czy w danym szpitalu jest ten mój lekarz prowadzacy. Kazdy człowiek jest inny i kazdy potrzebuje czego innego.
Ach no i oczywiście gratuluję Ci, bardzo.
 
Do góry