reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Jot na majówkach mamy jedną mamę, która z Bytomia przeniosła się do Gdańska. Z tego samego powodu co Ty. Trzeba było Go ściągnąć do siebie!
A jak znosisz ciążę? Gdzie będziesz rodziła?
 
reklama
czyli bilans wyrównany z tymi przeprowadzkami, a co do ściągnięcia męża do mojej miejscowości, to niestety nie zawsze jest tak jak chcemy, ale nie żałuję. Może na emeryturkę tam wrócimy :-). Bo rodzice nie ustępują i co jakiś czas wymyślają nowe argumenty żeby nas ściągnąc. dodam, ze mam dwójkę rodzeństwa, ale paradoksalnie do nas mają najbliżej i najlepiej by mieli dalej wszystkich przy sobie, ale tak jak napisałam wczesniej nie zawsze da sie wszystko zgrać.
A ciąża przebiega całkiem spokojnie, choć na początku jak to zwykle w moim zyciu... było trudno ;) . Nie lubię rozpamiętywać złych rzeczy, dlatego tak ogólnikowo piszę.
Dziś jedziemy do moich rodziców i mam nadzieje ze trochę słoneczka mi dopisze, więc nie bedzie mnie na BB przez jakieś 2 tygodnie, bo tam nie zamierzam włączać komputera. Pozdrawiam
 
Czego sie nie robi dla miłości:-D
Ja mojego ściągłam na Śląsk z okolic Jury. Mieszkał 10km od Ogrodzieńca. Na szczęscie to nie tak daleko i w prawie każdy weekend teściów odwiedzam.
Za tydzień wybieramy się nad morze, też sobie będę chciała odpocząć od komputera, bo godzinami przed nim siedzę.:blink:
 
Cześć dziewczyny! :) Dawno tu nie zaglądałam. To niesamowite jak te maluchy szybko rosną! Mój ma już 4,5 miesiąca i pokazuje już charakterek... Widzę że babyboom nadal trwa i pojawia się coraz więcej przyszłych mam :)
 
Hmm. ja tez bym chciała dołączyć, ale ja jestem z Siemianowic, a widzę, że tutaj nikogo nie ma z mojego miasta, wcześniej mieszkałam w Chorzowie, a tak w ogóle pochodzę z Małopolski.
A do Świętochlowic mam sentyment, bo obydwie moje lale przyszły na świat w Piaśnikach, więc mam dobre wspomnienia.
 
Hmm. ja tez bym chciała dołączyć, ale ja jestem z Siemianowic, a widzę, że tutaj nikogo nie ma z mojego miasta, wcześniej mieszkałam w Chorzowie, a tak w ogóle pochodzę z Małopolski.
A do Świętochlowic mam sentyment, bo obydwie moje lale przyszły na świat w Piaśnikach, więc mam dobre wspomnienia.
w siemianowicach sie urodzilam i z tamtad jest moj maz ja mieszkam w swionach od 4 lat przedtem mieszkalam w chorzowie:tak:
 
Hmm. ja tez bym chciała dołączyć, ale ja jestem z Siemianowic, a widzę, że tutaj nikogo nie ma z mojego miasta, wcześniej mieszkałam w Chorzowie, a tak w ogóle pochodzę z Małopolski.
A do Świętochlowic mam sentyment, bo obydwie moje lale przyszły na świat w Piaśnikach, więc mam dobre wspomnienia.
w siemianowicach sie urodzilam i z tamtad jest moj maz ja mieszkam w swionach od 4 lat przedtem mieszkalam w chorzowie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, no ja juz wcześniej próbowałam szukać kogoś z tych okolic, ale bylo bez odzewu, a gtak czasem by się chciało spotkać choćby na spacerku kiedyś, albo pogadać o :miejscowych " problemach.
Widzę "zadowolona", że mamy dzieciaki - te starsze - w podobnym wieku :) zreszta te mlodsze też w sumie, w każdym razie podobna różnica wieku. Jak Twój starszy reaguje ma malucha? U mnie bardzo dobrze, muszę przyzanć.....
Ja mieszkam na Bytkowie :)
 
Do góry