reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świadczenia, zasiłki, L4 , urlop macierzyński i wychowaczy

kiedy poszlyscie na zwolnienie

  • I trymestr - do 12 tygodnia

    Głosów: 124 43,5%
  • II trymestr - 13-27 tydzien

    Głosów: 87 30,5%
  • III trymestr - po 27 tygodniu

    Głosów: 74 26,0%

  • Wszystkich głosujących
    285
myszka2508 i madzik dziekuje Wam slicznie za wyjasienia!! Przez ta kadrowa tylko stres miałam... Oj cos jest zle poinformowane. jeszcze raz DZIEKUJE!!!:-)
 
reklama
A ja byłam 3 miesiące na L4 ( jestem w 22 tygodniu ) :-) teraz postanowilam wrócić do pracy bo za dużo siedzenia w domu :-D
I coo .. Dzwonie do szefa , mówie wracam do pracy od jutra albo czwartku a on mi mówi że teraz tydzień urlopu musze wybrać :wściekła/y:
No ale załatwiłam wszysto i od wtorku ide do pracy :-):-):-)
 
A ja byłam 3 miesiące na L4 ( jestem w 22 tygodniu ) :-) teraz postanowilam wrócić do pracy bo za dużo siedzenia w domu :-D
I coo .. Dzwonie do szefa , mówie wracam do pracy od jutra albo czwartku a on mi mówi że teraz tydzień urlopu musze wybrać :wściekła/y:
No ale załatwiłam wszysto i od wtorku ide do pracy :-):-):-)

tydzień urlopu?? a dlaczego??
Ja bym nie godziła się na wmuszanie urlopu..:baffled:
 
Dziewczyny jestem na umowie na czas okreslony. Umowa kończy sie we wrzesniu. termin porodu mam na październik. Dyrekcja przedłuzy mi umowe do dnia porodu. Chciałabym później pracowac w domu bo mam taka mozliwość. Czy słyszeliście może o czyms takim jak telepraca? Może któras z was pracuje na takiej umowie w domu i opiekuje sie dzieckiem.
 
Mam pytanie. W polowie lutego mialam isc na zalegly urlop, jednak wyladowalam w szpitalu i na L4, kotre mam do 16 marca.Nie wiem czy wroce do pracy, bo dopiero 16 marca ide do lekarza.Co w takiej sytuacji dzieje sie z moim urlopem zaleglym?
 
Z tego co wiem to ten zaległy urlop będziesz mogła wykorzystać po powrocie ze zwolnienia. A w sytuacji gdyby zwolnienie przeciągnęło się do końca ciąży to urlop wykorzystasz dopiero po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego. Tak więc bez obaw:-) nie stracisz ani jednego dnia:-)
 
reklama
Witam ! Ja mam taki problem! Od 5 miesięcy pracuje na umowę zlecenie ,co miesiąc jest przedłużana . Teraz jestem w 6 tygodniu ciąży. Pracuję jako sprzątaczka do 5 godzin dziennie. Czy jest możliwość że lekarz da mi l4 już teraz do końca ciąży.?
 
Do góry