reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Opakowania oceniać nie będę bo dotarło całe zgniecione.Ale najważniejsza jest przecież zawartość.Krem jest moim zdaniem bardzo dobry;bardzo szybko pomaga przy wszelkiego rodzaju odparzeniach,zaczerwienieniach,krostkach...Polecam go nie tylko młodym mamom.
 
reklama
Sudocrem przetestowałam wiele razy. Ma bardzo dużo zastosowań,dobrze się sprawdza przy odparzeniach i otarciach ale ja najczęściej stosuje go na buzie gdy pojawiają się jakieś wypryski i już po pierwszym zastosowaniu widać efekt. Krem ma dobra konsystencje i jest wydajny. Myślę ze cena jest odpowiednia biorąc pod uwagę jakość produktu i jego wydajność do tego możliwości zastosowań. :tak:
 
Sudocrem jest wprost nieoceniony , gdy mamy do czynienia z podrażnieniami skóry lub odparzeniami, gdyż bardzo szybko likwiduje uczucie swędzenia i pieczenia dając skórze niemal natychmiastowe ukojenie. Bardzo gęsta konsystencja sprawia że maść długo utrzymuje się na skórze przez co efektywnie i stopniowo wykazuje działanie lecznicze:) Polecam wszystkim mamom:)
 
Ładny zapach, dobrze się rozprowadza, łagodzi mniejsze odparzenia. Doskonały zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Jedyne wady jak dla mnie to cena i trudno się zmywa. Niestety przy większych odparzeniach nie radzi sobie dobrze.
 
Nie będę się dużo rozpisywać, bo prawie wszystkie opinie są podobne. Ten krem to po prostu rewelacja nie tylko dla maluszków ale także i dla mam :)
 
Przetestowalismy i dla nas najlepszy! Zarówno ja pupcie jak i fałdeczki szyjne w upalne dni! Zakupiliśmy już ogromne opakowanie, żeby było ekonomiczniej! Mamy rownież już wlasną ksywę na krem - dla nas to po prostu CUDO-Kremik! Jedynie w większych opakowaniach wygodniejsze byloby opakowanie niższe i szersze w celu wygodniejszegostosowania.
 
Jeden z najlepszych kremów na odparzenia ,który jest na prawdę bezpieczny ,bo nie wysusza skóry tylko ja nawilża.Jest tak skuteczny że szybko leczy odparzenia ,a latem wiadomo że dzieciaczki częściej mają odparzenia bo jest ciepło ,ale Sudocrem zwalczy każde odparzenie :-) jest po prostu niezastąpiony :-)
 
Zgłosiłam się do przetestowania Sudocremu, ponieważ mój synek ma alergie pokarmową, a co za tym idzie - częste biegunki, które prowadzą do odparzeń pupki :( Niestety kremy, które stosowałam do tej pory nie przynosiły większych rezultatów, a Sudocrem... to po prostu REWELACJA! Skóra mojego maluszka szybko się zregenerowała. Krem jest gęsty, ale łatwo się rozprowadza i długo pozostaje na skórze. Cena jest przystępna, a krem bardzo wydajny. Zapach... przyjemny (jakby ziołowy). .
P. S. Niektórzy w opiniach piszą, że ma pewien minus - trudno się zmywa. Uważam, że to nie jest minusem, tak musi być. To jest krem BARIEROWO -ochronny, czyli żeby spełnił swoją funkcje (bariery chroniącej przed moczem i kałem), musi pozostać długo na skórze, a to, że trudno się zmywa świadczy tylko o jego skuteczności,więc się tym nie przejmujcie :) Szczerze polecam
Mama Filipka :)
 
Sudocrem cudownie leczy rany przy odparzeniach. Idealnie przylega do skóry i delikatnie ją nawilża. Łagodzi podrażnienia i ranki szybko się goją. Nie wchłania się szybko, więc mamy pewność, że nie trzeba smarować co chwilkę. Nadaje się również do zabezpieczania przed odparzeniem. Ma ładny, choć czasem wydaje mi się, że zbyt intensywny zapach. Jego zwarta konsystencja sprawia, że wystarcza na bardzo długo. Polecam
 
reklama
Zgłosiłam się do przetestowania Sudocremu, ponieważ mój synek ma alergie pokarmową, a co za tym idzie - częste biegunki, które prowadzą do odparzeń pupki :( Niestety kremy, które stosowałam do tej pory nie przynosiły większych rezultatów, a Sudocrem... to po prostu REWELACJA! Skóra mojego maluszka szybko się zregenerowała. Krem jest gęsty, ale łatwo się rozprowadza i długo pozostaje na skórze. Cena jest przystępna, a krem bardzo wydajny. Zapach... przyjemny (jakby ziołowy).
P. S. Niektórzy w opiniach piszą, że ma pewien minus - trudno się zmywa. Uważam, że to nie jest minusem, tak musi być. To jest krem BARIEROWO -ochronny, czyli żeby spełnił swoją funkcje (bariery chroniącej przed moczem i kałem), musi pozostać długo na skórze a to, że trudno się zmywa świadczy tylko o jego skuteczności,więc się tym nie przejmujcie :) Szczerze polecam
Mama Filipka :)
 
Do góry