reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Zostałam wybrana do testowania Sudocrem.
Teraz przyszła pora, aby wyrazić o nim swoją opinię :)
Moje wrażenia po przetestowaniu:
- poręczne opakowanie,
- łatwo się rozprowadza,
- neutralny zapach,
- łagodzi otarcia i odparzenia,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami,
- utrzymuje poprawną wilgotność skóry,
- przyspiesza proces regeneracji,
- nawet dobrze się rozprowadza,
- nie uczula i nie podrażnia.
 
reklama
Dziwne że znaczna większość opinii wystawiona jest przez użytkowników zarejestrowanych dopiero w lipcu 2013, mających na swoim koncie po 1 poście :)
W teście udziału nie brałam, jednak przy córce zupełnie się nie sprawdzał, o niebo lepszy była maść Linomag.
 
Sudokrem - superkrem

Sprawdził się u synka i teraz u córeczki która ma zaledwie 5 dni i pierwsze problemy z odparzeniami.

- jest najlepszy !:tak: nie warto kombinować z innymi!
 
SUDOCREM - SUPERKREM

Sprawdził się u synka i teraz u 5 dniowej córeczki, u której już pojawiły się pierwsze problemy z odparzeniami

- jest najleprzy! Nie warto kombinować z innymi kremami!!!
 
Jestem zachwycona działaniem kremu nie od dziś. Krem sprawdza się świetnie sprawdza się nie tylko przy pieluszkowym odparzeniu skóry ale również przy wszelakich otarciach i odparzeniach a nawet oparzeniach. Zwłaszcza latem kiedy dzieci większość czasu spędzają na dworze Sudocrem to prawdziwe ukojenie dla podrażnionej skóry. Jest bardzo gęsty dzięki czemu nie ściera się tak łatwo ze skóry, a co najważniejsze nie podrażnia jej. Jest na prawdę bardzo wydajny. Polecam wszystkim mamom ale i również dorosłym.
 
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o Sudocremie. Jest to jeden z najbardziej znanych kremów na odparzenia. Sama wcześniej nie miałam z nim styczności ale okazało sie że znajomi mieli racje. Sudocrem sprawdził sie bardzo dobrze. Jest bardzo wydajny, łatwo się rozsmarowuje, starcza na bardzo długo. Jednak najważniejsze jest to że jest bardzo skuteczny. Już po pierwszym użyciu widać widoczną poprawę. Jestem z niego bardzo zadowolona.
 
Sudocrem to od jakiegoś czasu obowiązkowy kosmetyk na mojej półce. Nie wyobrażam sobie ,że mogłoby go zabraknąć. Sprawdzał się przy pielęgnacji mojego synka, jak również na otarcia i zadrapania(które są częste przy ruchliwym przedszkolaku). Używam go na drobne wypryski i potówki u synka. Ma wiele zastosowań i warto mieć małe opakowanie przy sobie w torebce.
 
Sudocrem- to od jakiegoś czasu obowiązkowa pozycja na półce z kosmetykami.

Po pierwsze towarzyszył mi na początku mojej drogi macierzyństwa. Dzięki nie mu moje dziecko nie wie co to odparzenia. Pomagał nam też na potóweczki. Potem na jakiś czas mniej go używałam. Gdy jednak mój synek stał się rozbrykanym przedszkolakiem -przydał się ponownie-idealnie się spisuje przy otarciach i zadrapaniach:)
Sama stosuje go na drobne wypryski , dzięki niemu mam dużo mniejsze problemy ze skórą. Sudocrem ma szereg zastosowań i warto mieć małe opakowanie zawsze w torebce.
 
reklama
Sudocrem, nazywany przez wiele mam "CUDOkrem", jest naprawdę skuteczny w leczeniu odparzeń. Wystarczy niewielka ilość kremu (cienka warstwa), by zabezpieczyć pupę i pomóc w jej wygojeniu. U nas nie powodował żadnych podrażnień, a używamy go tylko w przypadku zaczerwienienia pupy i odparzeń. Ponoć nie należy go stosować ciągle (opinia lekarza), dlatego używamy tylko wtedy, gdy jest to konieczne.
Trzeba uważać, by nie pobrudzić sobie ubrań, bo silnie brudzi. Na szczęście plamy bez problemu da się sprać.
Cena mogłaby być nieco niższa.

 
Do góry