reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Sudocrem

Sudocrem otrzymaliśmy w bardzo dobrym momencie kiedy córeczka miała biegunkę i jej pupa była podrażniona. Od razu go zastosowaliśmy i sprawdził się doskonale. Po kilku dniach nie było ani śladu po podrażnieniach biegunowych.
Sudocrem stosujemy zawsze gdy córeczka ma różnego rodzaju odparzenia bo sprawdza się wtedy znakomicie.
Dziękujemy za możliwość przetestowania.
 
reklama
Dla nas super krem. Przede wszystkim działa szybko. Po 2 dniach ani sladu podrażnienia. No i co dla mnie ważne bardzo wydajny. Starcza naprawde na długo. My jesteśmy mu wierne
 
Witam wszystkich,

Niedawno datarła do mnie próbka kremu Sudocrem. Jestem z niego zadowolona. Jest wydajny, nie nakłada się go dużo i przede wszystkim skuteczny. Szybko likwiduje problem. Wspomaga i przyspiesza proces regeneracji, niezwykle łagodny hypoalergiczny, łagodzi wszelkie podrażnienia, absolutnie bezpieczny. Na pewno przy kolejnych pociechach też będę go używać.
 
Sudocrem to wg mnie najlepszy krem na odparzenia dla maluszków. Do innych kremów pupa mojej córki zaraz się przyzwyczaja i stają się mało skuteczne. A sudocrem ZAWSZE jej pomaga. Co jest zdecydowanym plusem tego kremu to wystarczy niewielka ilość, by wszystkie krostki znikły, co oznacza że jest bardzo wydajny.
 
Łagodzi podrażnienia, zapobiega i zwalcza odparzenia u dzieci. Długo trzyma się na skórze. Jest skuteczny i wydajny, starcza na długo.Świetny krem o delikatnym zapachu. Polecam
 
Krem sudocrem jest fantastyczny,moja córka ciągle się odparza a do tego ma bardzo wrażliwą skórę,stosowałam już bardzo wiele różnych maści i kremów i nic tak nie skutkowało jak krem sudocrem wystarczyła niewielka ilość kremu by pupa się zagoiła, a teraz smarjuę żeby zapobiec ponownym odparzeniom i faktycznie nie opaża się...świetny krem...
 
Sudocrem używałam i używam odkąd urodził się mój synek. Jestem bardzo z niego zadowolona. Jego właściwości łagądzące podrażnienia i odparzenia są rewelacyjne. Bardzo szybko wszystko się goi. Przy tym opakowanie jest bardzo wydajny. Polecam wszyskim mamom z całego serca i dziekuje za przysłanie próbki Sudocremu.:-)
 
Sudocrem używałam i używam odkąd urodził się mój synek. Jestem bardzo z niego zadowolona. Jego właściwości łagądzące podrażnienia i odparzenia są rewelacyjne. Bardzo szybko wszystko się goi. Przy tym opakowanie jest bardzo wydajny. Polecam wszyskim mamom z całego serca i dziekuje za przysłanie próbki Sudocremu.:-)
 
Jak dla mnie super krem.Co prawda jest gęsty, ale łatwo się rozprowadza. Szybko pomaga odparzonej pupci.Jest baardzo wydajny i ma fajny zapach (jak dla mnie).Używam tylko tego kremu :)
 
reklama
Witam udało nam sie przetestować krem sudocrem i uważam że jest on w 100 % bezpieczny dla naszych kochanych maluszków. nie uczula pięknie pielęgnuje cerę naszego dzieciątka co jest dla nas bardzo ważne nie wysusza skóry co niektóre kremu mogą spowodować uważam że jest on warty każdej złotówki. Gdy dziecko ma odparzenia od pieluszki naprawdę warto zastosować sudocrem złagodzi ból i szybko pomoże delikatnej skórce dojść do zdrowia !!!!!!!!!!
 
Do góry