reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
Dotka pewnie już nie możesz się doczekać.

Jutro przybędą kolejne rozpakowane mamusie :-D
 
melduję sie po wizycie.. dziewczyny lekarz mi zapowiedział że jeszcze przynajmniej cały tydzień mi nie prorokuje porodu:wściekła/y:
to moje dziecię nie myśli wychodzić.. wszystko jest na takim samym etapie jak było.. w żadną stronę się nic nie zmienia..
w piątek kolejna wizyta.. i w niedzielę on ma dyżur w szpitalu więc powiedział że zobaczy mnie w piątek i może w niedzielę 13 Stycznia 2013 będzie mi wywoływał.:) tez se datę wykombinował.. :)

mam nadzieję że u reszty wizyty pomyślne..:)
 
8.01.
Magda_z_uk godz.8.30 CC (SPOTKANIE Z MALEŃSTWEM)
Marta87 CC (SPOTKANIE Z MALEŃSTWEM)
Czarni godzina 9.45 ktg
09.01.
Alice88 CC (SPOTKANIE Z MALEŃSTWEM)
elisse godz.16.30 wizyta + USG
Biłkabdg - KTG
10.01.
muuuum_to_be godz. 9.45- polozna
Mila83 godz. 11:00 - położna
Marzenixx
godz. 14:45
agaagaaga14
godz.16.00-wizyta+usg
lanjaa godz.16.00 wizyta + USG
11.01
gosia081145 wizyta+ktg
asiorreek 16,30 wizyta
14.01.
ada1989 CC (SPOTKANIE Z MALEŃSTWEM) 7:15
15.01.
Indziorka godz. 9:10 wizyta
arbuz godz. 19.15 wizyta i USG
16.01.
A33 wizyta+KTG
28.01.
Biłkabdg godz. 14:30 - ostatnia wizyta+USG
 
ja już też po wizycie.. szyjka się nie skraca.. żadnych objawów zbliżającego się porodu :-D 21 stycznia mam kolejną wizytę i wtedy zobaczymy co i jak.. :tak:
asiorrek fajna data :-)

mam nadzieję że u pozostałych stycznióweczek udane wizyty się odbyły :-)
 
reklama
My rowniez po wizycie w szpitalu.

Ania tak jak myslalam jest ulozona glowka do gory, wazy niecale 3kg. Poza faktem ze jest zle ulozona wszystko jest w jak najlepszym porzadku, takze nie ma przeciwskazan do procedury przekrecania malej, na co sie zdecydowalismy, z tego co nam tlumaczyli powiklania sa tylko w przypaku 0.5% wykonanych procedur. Takze mamy jechac do szpitala jeszcze raz w Srode na przekrecanie. Dzidzi bedzie non stop monitorowane, poprzez KTG i USG zeby upewnic sie ze nic sie z nia nie dzieje niedobrego. Jesli procedura sie uda to zostaniemy wyslani do domu, jesli nie to wyznacza nam termin na cesarke.
 
Do góry