reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

Ja zanim zaszłam w ciążę to chodziłam z aparatem i robiłam zdjęcia, bo sprawiało mi niezłą przyjemność, teraz troszę ciężej wyjść brzuszek większy nie da rady się schylić, ale ciągle się staram :D:D:D



 
reklama
A ja w sumie to bym się chciała zająć jakimś rękodziełem co właśnie zamierzam z dniem dzisiejszym uczynić i wystartować. Kiedyś malowałam takie czarno białe rysuneczki, papeterie robiłam..różne plastyczne dzieła hehe. Wraz z ciążą postanawiam to odświeżyć i spróbować czegoś nowego - patchwork. Wspominałam o tym na głównym wątku.

No i poza tym - pływanieeeeeeee. Ja to mogłabym w wodzie żyć. I jak się bejbiątko urodzi to od razu jak to będzie możliwe będziemy chodzić na basen. Z resztą małżonek również wodny.
Nawet myślałam o porodzie w wodzie :)
 
a ja sie wczoraj chwycilam za szydelko i wyczarowalam malego bucika :) mpoj pierwszy robiony na oko :p troche krzywy wyszedl ale przypomina bucik :-Dmam jeszce troche czasu moze uda mi sie zrobic dwal ladne rowne buciki :)
 
Właśnie sobie uświadomiłam, że w październiku idę na wesele do dobrej starej koleżanki i wymyśliłam, że zrobię jej taką niespodziankę:

Zobacz załącznik 384422

W dużym serduchu będzie data, a w małych serduszkach literki układające się w imiona młodych. Na koniec obrazek dostanie śliczną ramkę. Wiem, że przyszła panna młoda lubi takie rzeczy, bo kiedyś razem się w rękodzieło bawiłyśmy. Lecę na najulubieńsze zakupy: nowe, kolorowe niteczki i kanwę. Zaczynać lubię najbardziej - szkoda że z kończeniem tych moich dzieł jest większy problem.

Na dzierganepogodzinach.blogspot.com pojawiła się już panna króliczkowa - część obrazka, który zawiśnie w pokoju dziecięcym :)

Z góry przepraszam za post pod postem, ale przy edytowaniu nie mogę wstawić fotek z kompa :/

Czyż nie są śliczne???

butki.jpg butki 2.jpg

To są zdjęcia znalezione w sieci, ale coś czuję, że wkrótce sama spróbuję takie wydziergać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pola sliczne:tak: widzialam podobne na druciki, wiec jak dojde do ladu z lapusia moja to moze ccos w koncu zaczne robic, bo juz mam tego serdecznie dosc. Tona materialu czeka a ja nic zrobic nie moge:dry:
 
Do góry