reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ale ciąża już donoszona. Warunki całkiem dobre do porodu. Zwłaszcza, że to nie pierwszy. Dziś 38+4 na izbie na usg szacują na 3kg to już sama prosiłam żeby nie czekać aż się samo zacznie tylkonskoro juz jestem w szpitalu to zeby ograniczyc moj pobyt do minimum
 
Ale ciąża już donoszona. Warunki całkiem dobre do porodu. Zwłaszcza, że to nie pierwszy. Dziś 38+4 na izbie na usg szacują na 3kg to już sama prosiłam żeby nie czekać aż się samo zacznie tylkonskoro juz jestem w szpitalu to zeby ograniczyc moj pobyt do minimum
Odważna 👍A miałaś kiedyś już zakładany balonik?
 
Nie. Pierwszy porod całkowicie naturalnie się zaczął
Mi musieli wywoływać też przez ciśnienie i kwas moczowy rósł.
Miałam założony cewnik na noc, był lekki dyskomfort ale dostałam zapobiegawczo leki przeciwbólowe żeby się wyspać. Rano wyjeli i było 3 cm rozwarcie i podloczyli oxy i za 1,5 godziny tulilam córkę
 
No mi nie dali cewnik na noc żebym się wyspała i od rana mamy zaczynać. Na izbie mi powiedziała lekarka, że na ścisk to i rozwarcie na 2 palce mam to już te 3 cm powinny być bo przyjmują że 1 palec to 2 cm. Też bym chciała już mieć to za sobą. A 1,5h to bardzo szybko na oksy:) jak to zrobiłaś?;)
 
No mi nie dali cewnik na noc żebym się wyspała i od rana mamy zaczynać. Na izbie mi powiedziała lekarka, że na ścisk to i rozwarcie na 2 palce mam to już te 3 cm powinny być bo przyjmują że 1 palec to 2 cm. Też bym chciała już mieć to za sobą. A 1,5h to bardzo szybko na oksy:) jak to zrobiłaś?;)
Nie wiem jak ja to zrobiłam. Sama nastawiona byłam na kilka godzin porodu a tu chwila i po wszystkim 🙂
Oby i u ciebie szybko poszło
 
reklama
A mi chyba czop odchodzi na papierze miałam jasnorozowy śluz? i chyba mam skurcze :D takie bóle miesiączkowe krótkie, co jakiś czas :p ogólnie mam wysoki próg bólowy więc ciężko mi określić czy na pewno to to : D
ja myślałam, że już nie dociągnę do terminu, skurcze, niedawno miałam krew na papierze, kłucie w szyjce, a lekarz po wizycie powiedział, że tu się nic nie dzieje i mogłabym tak chodzić i chodzić 😂
 
Do góry