reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

ja myślałam, że już nie dociągnę do terminu, skurcze, niedawno miałam krew na papierze, kłucie w szyjce, a lekarz po wizycie powiedział, że tu się nic nie dzieje i mogłabym tak chodzić i chodzić 😂
Mi powiedziała w czwartek że jest zadowolona bo już dobrze jestem przygotowana do porodu :D 2cm rozwarcia i jest tam na prawdę fajnie 🤣
 
reklama
A mi chyba czop odchodzi na papierze miałam jasnorozowy śluz? i chyba mam skurcze :D takie bóle miesiączkowe krótkie, co jakiś czas :p ogólnie mam wysoki próg bólowy więc ciężko mi określić czy na pewno to to : D
Ja mam też wysoki próg bólu i właśnie boję się, że nie rozpoznam pierwszej fazy porodu, jeśli to będą tylko skurcze 🤣 ostatnio ktg pokazalo 3 takie ogromne skoki, polozna przychodzi po czasie, patrzy na graf i na mnie i pyta czy coś czułam, a ja, że nie 😜 może to nie były skurcze? 🤔 Różowy ślad na papierze, to raczej napewno czop, także chyba się zaczyna :)
 
A mi chyba czop odchodzi na papierze miałam jasnorozowy śluz? i chyba mam skurcze :D takie bóle miesiączkowe krótkie, co jakiś czas :p ogólnie mam wysoki próg bólowy więc ciężko mi określić czy na pewno to to : D
Mi ten czop wczoraj z rana schodzil i dziś rano też trochę było więc nie wiem ile mi to będzie odchodzić 🤷‍♀️ A skurczy mam wrażenie mniej 😪
 
Póki co nudy. Ból krocza. Krwawienie ustapilo. Idę spac:/ już robiłam przysiady i spacery i nic:( kolejne ktg o polnocy:/ a ja juzbtesknie za starszą córką.
Ciśnienie mibspradyczniebskacze ale do 150/95 raz miałam 155/103
Też mam wysokie, ale mnie wypuścili i bo leczą od 150 w zwyż, a ja mam cały czas 148/96 - 145/93 itd :)
 
Ja to wam zazdroszczę że jakiekolwiek oznaki macie bo u mnie nic. 18 stycznia mam zgłosić się do szpitala w dniu terminu porodu.
 
Ja mam też wysoki próg bólu i właśnie boję się, że nie rozpoznam pierwszej fazy porodu, jeśli to będą tylko skurcze 🤣 ostatnio ktg pokazalo 3 takie ogromne skoki, polozna przychodzi po czasie, patrzy na graf i na mnie i pyta czy coś czułam, a ja, że nie 😜 może to nie były skurcze? 🤔 Różowy ślad na papierze, to raczej napewno czop, także chyba się zaczyna :)
Miałam tak samo z córka 🤣 były skurcze A ja nic, tylko patrzyłam na KTG i zdziwiłam się o co chodzi.
Teraz mam już brązowe mam na papierze więc nie wiem czy to czop czy rozwarcie
 
reklama
Do góry