reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny u mnie wyprawka dobiega końca (szybko poszło).
Co z monitorem oddechu? Polecacie jakieś konkretne modele ? Myślałam o babysense warto kupić 5 czy lepiej zainwestować w 7?
Ja mam angelcare jakiś starszy model, bo ma coś około 7 lat, ale to już będzie teraz 5 dziecko przy którym pomoże:)
Ja się zastanawiam nad koszem na pieluchy.. podobno wkłady drogo wychodzą, A niekoniecznie zatrzymuje zapachy. Coś polecacie?
 
reklama
Ja mam angelcare jakiś starszy model, bo ma coś około 7 lat, ale to już będzie teraz 5 dziecko przy którym pomoże:)
Ja się zastanawiam nad koszem na pieluchy.. podobno wkłady drogo wychodzą, A niekoniecznie zatrzymuje zapachy. Coś polecacie?
Ja miałam i mam do teraz choć już nie korzystam, tommee tippee. Zapachy zatrzymuje a wkłady za 3 sztuki płaciłam coś koło 75zl. Nie pamiętam już na ile to starczało. Używałam tak około roku. Później wkładałam tam zwykle worki na śmieci i pieluszki pakowałam w te pachnące woreczki. Gdybym teraz miała kupić to bym nie kupiła ale że mam to wkłady dokupiłam i znów będę używać przez jakiś czas pewnie.
 
Zaopatrzyłam się w 7 bo chciałam żeby był mega czuły. Polowałam na niego na olx i ktoś przedawał jako nieużywany bo po prostu dostał 2 w prezencie i rzeczywiście był oryginalnie zapakowany, bez śladów użytkowania. Mimo, że mam mieszkanie a nie dom i może ta powierzchnia nie jest tak dużo to zdecydowałam się na monitor oddechu. Będę spać z małą w pokoju ale jako że to moje 1 dziecko to same rozumiecie, że można być troszkę nadopiekuńczym :)
Ja będę miała małego w pokoju obok i w dodatku znajomym mojej koleżanki dziecko umarło na śmierć łóżeczkową, więc zawsze jakoś inaczej się patrzy jak taka historia jest gdzieś wśród ludzie których znamy, więc również wolę kupić.
Te baby sense 7 są strasznie drogie, więc nie wiem czy nie kupić używanej 5tki, połowę niższa cena.

Ja kosza nie kupuje, bo będę używała wielorazowek, więc od razu zapiore i do pralki :D
 
@Ness nie wiem jak u Ciebie w końcu z tym szpitalem, ja chyba już zdecydowana na Łubinową, 4.01 mam tam konsultację i prawdopodobnie też położną stamtąd będę miała :)
 
Ja będę miała małego w pokoju obok i w dodatku znajomym mojej koleżanki dziecko umarło na śmierć łóżeczkową, więc zawsze jakoś inaczej się patrzy jak taka historia jest gdzieś wśród ludzie których znamy, więc również wolę kupić.
Te baby sense 7 są strasznie drogie, więc nie wiem czy nie kupić używanej 5tki, połowę niższa cena.

Ja kosza nie kupuje, bo będę używała wielorazowek, więc od razu zapiore i do pralki :D
Też się zastanawiałam ale nie kupuję. To moje 3 dziecko. Zdania na ten temat są podzielone, nie ma wskazań dla dzieci zdrowych, donoszonych. Co innego z wczesniakami lub innymi zaleceniami z powodów zdrowotnych. Podobno potrafi uspiać czujność rodziców lub na odwrót doprowadzić do sytuacji stresowych uruchamiając się bezpodstawnie. Większość opini to wpisy marketingowe.Czytałam że absolutnie nie kupować używanych bo wymagają kalibracji i serwisowania aby mieć pewność że działają.
Ja lubię opinie " mamaginekolog" wydają mi się obiektywne.
 
Widzicie dziewczyny jest nas całkiem sporo 😆
Ja zupełnie nie czuje się jako gospodyni domowa, jak to ogarnę przy dziecku 🙈
Hahaha ja podobnie może trochę lepiej trochę lepiej 😂😂😂 bo zazwyczaj myje na wiosnę i jesień. W tym rokują wszystko mam w nosie od 9.12 leżę na podtrzymaniu w szpitalu a cesarkę mam na poniedziałek zaplanowaną więc jak dobrze pójdzie i z małą będzie dobrze to wyjdziemy w wigilię więc w domu totalnie nic nie zrobię 😂 Dobrze ze prezenty juz dawno kupione
 
Hahaha ja podobnie może trochę lepiej trochę lepiej 😂😂😂 bo zazwyczaj myje na wiosnę i jesień. W tym rokują wszystko mam w nosie od 9.12 leżę na podtrzymaniu w szpitalu a cesarkę mam na poniedziałek zaplanowaną więc jak dobrze pójdzie i z małą będzie dobrze to wyjdziemy w wigilię więc w domu totalnie nic nie zrobię 😂 Dobrze ze prezenty juz dawno kupione
Hamują Ci poród jakoś jeszcze? W poniedziałek 37+0?
 

Załączniki

  • 20201217_124611.jpg
    20201217_124611.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 165
  • 20201217_124408.jpg
    20201217_124408.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 155
reklama
Do góry