reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie 37 i 3 dni wczoraj krążek wyciągnięty, szyjke ok 2 cm i mam schize ze to zaraz.. a wszystko w rozsypce na razie.
Tez bym chciala dotrwac do 1 stycznia zeby w nowym roku sie urodzila.
 
Dziewczyny u mnie wyprawka dobiega końca (szybko poszło).
Co z monitorem oddechu? Polecacie jakieś konkretne modele ? Myślałam o babysense warto kupić 5 czy lepiej zainwestować w 7?
 
reklama
Dziewczyny u mnie wyprawka dobiega końca (szybko poszło).
Co z monitorem oddechu? Polecacie jakieś konkretne modele ? Myślałam o babysense warto kupić 5 czy lepiej zainwestować w 7?

Zaopatrzyłam się w 7 bo chciałam żeby był mega czuły. Polowałam na niego na olx i ktoś przedawał jako nieużywany bo po prostu dostał 2 w prezencie i rzeczywiście był oryginalnie zapakowany, bez śladów użytkowania. Mimo, że mam mieszkanie a nie dom i może ta powierzchnia nie jest tak dużo to zdecydowałam się na monitor oddechu. Będę spać z małą w pokoju ale jako że to moje 1 dziecko to same rozumiecie, że można być troszkę nadopiekuńczym :)
 
Do góry