reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja też mam termin na 1 stycznia. Szyjka 4 cm. Też się zastanawiam czy dotrwam, dla dziecka to rok różnicy w rozwoju.
Dokładnie tak też myśle z tym rokiem różnicy dla rozwoju dziecka. Dlatego zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dotrwać. Chociaż zdaje sobie sprawę że z naturą się nie wygra ;)
 
Jak u Was przygotowania do swiat?
U mnie tragicznie okna jeszcze nie pomyte czekam az mąz sie zabierze do tego i ogolnie to syf. Ja nic nie zrobie bo jak postoje z 15 min to juz mam brzuch twardy i czuje skurcze takze leze. Moze poprosze mame zeby pomogla no nie wiem a jak nie to wytrwac tylko do 1 stycznia i sama sie wezme wtedy za porzadki. A na swieta do jednej i drugiej mamy jedziemy takze gotowanie mnie omija 😁
Wam tez dziewczyny tak sie dluzy czas? Boze ja codziennie odliczam do tego stycznia i doczekac sie nie moge.
 
U mnie tragicznie okna jeszcze nie pomyte czekam az mąz sie zabierze do tego i ogolnie to syf. Ja nic nie zrobie bo jak postoje z 15 min to juz mam brzuch twardy i czuje skurcze takze leze. Moze poprosze mame zeby pomogla no nie wiem a jak nie to wytrwac tylko do 1 stycznia i sama sie wezme wtedy za porzadki. A na swieta do jednej i drugiej mamy jedziemy takze gotowanie mnie omija 😁
Wam tez dziewczyny tak sie dluzy czas? Boze ja codziennie odliczam do tego stycznia i doczekac sie nie moge.
Ja tez odliczam do 1 stycznia i każdego dnia rano cieszę się, ze jeden dzień mniej czekania. Bardzo chce urodzić w styczniu l.
 
Dokładnie nie wiem bo przy okazji mierzenia szyjki pani doktor zobaczyła serduszko młodego i jak mu tam nawet nie mam zdjęcia :D 35+1 termin na 18 styczeń. Ja też już czekam na poród już nie mogę się doczekać mam już dosyć i okna są brudne bo nie ma komu umyć :D mi psychika wysiada i rycze sporo z takich głupot że nie mam siły mebli przestawić albo że butów nie mogłam zapiąć wkurza mnie to że jestem tak ograniczona ruchowo. Dobrze że już mam wszystko gotowe.
 
U mnie tragicznie okna jeszcze nie pomyte czekam az mąz sie zabierze do tego i ogolnie to syf. Ja nic nie zrobie bo jak postoje z 15 min to juz mam brzuch twardy i czuje skurcze takze leze. Moze poprosze mame zeby pomogla no nie wiem a jak nie to wytrwac tylko do 1 stycznia i sama sie wezme wtedy za porzadki. A na swieta do jednej i drugiej mamy jedziemy takze gotowanie mnie omija [emoji16]
Wam tez dziewczyny tak sie dluzy czas? Boze ja codziennie odliczam do tego stycznia i doczekac sie nie moge.
Mi leci jak zwariowany. A jeszcze nie odpoczęłam.
 
Co Wy z tymi oknami 😁 mój mąż umył okna pod koniec listopada, bo były brudne i nie będzie teraz myl na święta, bo nie ma takiej potrzeby 😁 z brudnymi oknami święta też by były ok, wszystkie mamy teraz ważniejsze rzeczy na głowie :) ja już praktycznie nic nie sprzątam w domu, bo brzuch mi się szybko spina i boli podbrzusze. Mąż sprząta, ale on sprząta po swojemu 🤣 no nic, narazie tak musi być :)
 
reklama
Co Wy z tymi oknami 😁 mój mąż umył okna pod koniec listopada, bo były brudne i nie będzie teraz myl na święta, bo nie ma takiej potrzeby 😁 z brudnymi oknami święta też by były ok, wszystkie mamy teraz ważniejsze rzeczy na głowie :) ja już praktycznie nic nie sprzątam w domu, bo brzuch mi się szybko spina i boli podbrzusze. Mąż sprząta, ale on sprząta po swojemu 🤣 no nic, narazie tak musi być :)
Jabtez nie sprzątam na święta, nie wiem czy nawet choinkę będziemy mieć 😜

Kurcze dziewczyny dzisiaj byłam u prowadzącego i taki opiernicza zgarnelam, że szok. Powiedział, że kombinuje z tym porodem, że skoro ortopeda mi wystawił zaświadczenie odnoście CC, to jakim prawem ktoś to podważa i to na słowo, a nie piśmie, potem od kogo będą konsekwencje wyciągane jak mi podczas sn coś się z plecami stanie.
Jestem juz tak skołowana, że nie wiem co robić :( tak mi zależało rodzic na Łubinowej, ale prowadzący ma chyba rację.
 
Do góry