reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczyny!

Swoje pytanie kieruje do dziewczyn z cukrzycą ciążową ;) co ile macie wizyty u diabetologa?? Mi wypadają co 2 tygodnie... jest to dla mnie dość męczące, biorąc pod uwagę że ginekologa mam co 4 tygodnie...
Dziś znów wizyta i mam nadzieję że kolejna będzie właśnie za miesiąc lub jak z cukrami będzie nie tak... jestem na diecie która sobie świetnie radzi z cukrami,więc insuliny brać nie muszę (póki co...).
Jak jest u Was?
 
Maz to ma swoj swiat zreszta dluga historia rozmawiam tylko z mamą ojca nie chce widziec.czekam caly czas na usg ..
A nie pytałaś się na obchodzie o której będzie USG? Albo położnej? U mnie w szpitalu jest tak, że o 8 jest obchód, o 9 są badania ginekologiczne A od 11 USG. Oczywiście nie każda dziewczyna ma codziennie badania. Ale ten schemat jest zachowany :)
 
A nie pytałaś się na obchodzie o której będzie USG? Albo położnej? U mnie w szpitalu jest tak, że o 8 jest obchód, o 9 są badania ginekologiczne A od 11 USG. Oczywiście nie każda dziewczyna ma codziennie badania. Ale ten schemat jest zachowany :)
Obchod jest różnie usg mi nie zrobili znowu przelozyli na jutro
 
dziewczyny jak sie czujecie? ja dzis srednio, pobolewa glowa, jakby mdlilo jakby zgada. nie wiem... ale od wvzoraj wreszcie kopniaki. i to najczesciej w dol brzucha w najnizsze miejsce:)
 
dziewczyny jak sie czujecie? ja dzis srednio, pobolewa glowa, jakby mdlilo jakby zgada. nie wiem... ale od wvzoraj wreszcie kopniaki. i to najczesciej w dol brzucha w najnizsze miejsce:)

Ja ostatnio bardzo senna, zdecydowanie bardziej niż w I trymsetrze!

Ja takie kopniaki, że już nie miałam wątpliwości to dopiero dwa razy w zeszłym tygodniu, w odstępstwie kilku dni... Tak to tylko jakieś lekkie smyrnięcia. I w sumie nie narzekam :D
 
Cześć. Nie wiem czy ktoś też tak ma, ale bardzo boli mnie lewa strona wzgorka lonowego (powyżej lewej pachwiny). Lekko przeszkadza ciągle ale gdy się zdenerwuje lub wykonuje wysiłek (np. zawolam dziecko) wtedy jest nie do zniesienia. Aktualnie mam sporo stresu, starsze dzieci idą do szkoły więc sporo chodzenia i nerwowki. Czy ktoś ma doświadczenie w tej sprawie? PS. Dodam, że plamien nie mam...
 
reklama
Do góry