reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja teraz za to lody, ciasteczka, chocobonsy.. Zawsze lubiłam słodkie a teraz się zastanawiam czy mam po prostu mocny argument że mi wolno czy po prostu faktycznie mnie tak ciągnie [emoji23] mam nadzieję, że jutro się dowiem co za stworek we mnie zamieszkał [emoji6]
O nie chocobonsy i lece do sklepu!
 
Ja gdzieś przeczytałam że minusem detektorów jest to, że kobiety tracą czujność na inne sygnały płynące z ciała, ponieważ uspokajają się bijącym sercem. Ja również nie czuje potrzeby zapatrywania się w to urządzenie. Znając siebie, tylko wyrządziłabym sobie tym krecia przysluge, gdybym nie mogła się doszukać tętna. Ale oczywiście jest to indywidualna sprawa i jeśli Ty czujesz chcec go sobie kupić, to czemu nie ?
 
Ja gdzieś przeczytałam że minusem detektorów jest to, że kobiety tracą czujność na inne sygnały płynące z ciała, ponieważ uspokajają się bijącym sercem. Ja również nie czuje potrzeby zapatrywania się w to urządzenie. Znając siebie, tylko wyrządziłabym sobie tym krecia przysluge, gdybym nie mogła się doszukać tętna. Ale oczywiście jest to indywidualna sprawa i jeśli Ty czujesz chcec go sobie kupić, to czemu nie ?
Tez o tym czytalam, ze jest stresujace, jesli kobieta nie potrafi odszukac tetna. Dla mnie praktyczniejsza jest kamerka, kiedy dziecko bedzie juz poznirj spalo w swoim pokoju, nad takim czyms mysle.
 
Powiem Wam że dziś się wystraszyłam... Po 1 nie spałam całą noc( zasnęłam po 5 rano) bo przez astmę i alergię miałam problemy z oddychaniem.... A od 7 rano 3 razy złapał mnie raptem bol podbrzusza...trwal 1-2min.... W odstępach co 15-10min. Nie mogę dodzwonić się dziś swojego lekarza. Bol już się nie pojawia, nie ma
Tez o tym czytalam, ze jest stresujace, jesli kobieta nie potrafi odszukac tetna. Dla mnie praktyczniejsza jest kamerka, kiedy dziecko bedzie juz poznirj spalo w swoim pokoju, nad takim czyms mysle.
Też o takowej kamerce myślę. Tak samo jak o monitorze odechu.
 
Powiem Wam że dziś się wystraszyłam... Po 1 nie spałam całą noc( zasnęłam po 5 rano) bo przez astmę i alergię miałam problemy z oddychaniem.... A od 7 rano 3 razy złapał mnie raptem bol podbrzusza...trwal 1-2min.... W odstępach co 15-10min. Nie mogę dodzwonić się dziś swojego lekarza. Bol już się nie pojawia, nie ma
Też o takowej kamerce myślę. Tak samo jak o monitorze odechu.
Oprócz tego bólu nic nie ma? Znaczy plamien albo coś takiego?
 
reklama
Powiem Wam że dziś się wystraszyłam... Po 1 nie spałam całą noc( zasnęłam po 5 rano) bo przez astmę i alergię miałam problemy z oddychaniem.... A od 7 rano 3 razy złapał mnie raptem bol podbrzusza...trwal 1-2min.... W odstępach co 15-10min. Nie mogę dodzwonić się dziś swojego lekarza. Bol już się nie pojawia, nie ma
Też o takowej kamerce myślę. Tak samo jak o monitorze odechu.

Myślę, że jeżeli nie było żadnych innych niepokojących objawów, ani ból nie był bardzo silny, to nie masz się czym martwić 😊 ja też mam takie dni kiedy nie czuje zupełnie nic, a np wczoraj często się zdarzało takie ćmienie jak na okres w macicy, ale dużo lżejsze, albo kłócie jajników i tez to wygląda tak, ze chwile to czuje, na jakis czas przechodzi i wraca.. tam się wszystko rozciąga i przemieszcza i myślę, że to zupełnie normalne, że czasami cos lekko podokucza 😊
 
Do góry