reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
O patrząc na Wasze komentarze to chyba źle myślę :-) z córką jadłam Wszytsko co słodkie, paczki itp. A teraz np. Nie mam parcia na słodkie. Wolę kabanosa, ogórki zamiast czekolady. A naprawdę kocham słodycze. I z córką często wymiotowalam na czco A teraz bardziej mi nie dobrze po jedzeniu niż przed.
Zresztą mi to obojętnie. Byle pokonać krwiaka i zacząć się w końcu cieszyć. I przejść bez problemów badania prenatalne. Ale obserwuje swój organizm i widzę różnice :-)
Jak dla mnie każda ciąża inna 😊 i z synem uwielbiałam nabial, ale strasznie wymiotowałam. A teraz... Ani razu! Czuję się milion razy lepiej niż z synem. Ja myślę, że tu nie ma żadnej reguły 😊 u mnie reguła jest taka, że mam dwie różne ciąże 😊
Widać po mnie, że się nie sprawdza, bo powinnam mieć wszystko na opak 😁
 
Jak dla mnie każda ciąża inna 😊 i z synem uwielbiałam nabial, ale strasznie wymiotowałam. A teraz... Ani razu! Czuję się milion razy lepiej niż z synem. Ja myślę, że tu nie ma żadnej reguły 😊 u mnie reguła jest taka, że mam dwie różne ciąże 😊
Widać po mnie, że się nie sprawdza, bo powinnam mieć wszystko na opak 😁
Tak racja. Każda ciąża jest inna ale zaparcia i wzdęcia męczą mnie w każdej he he.
No Ty z synkiem na słodkie A ja z córką - czyli nie ma reguły :-)
 
O patrząc na Wasze komentarze to chyba źle myślę :-) z córką jadłam Wszytsko co słodkie, paczki itp. A teraz np. Nie mam parcia na słodkie. Wolę kabanosa, ogórki zamiast czekolady. A naprawdę kocham słodycze. I z córką często wymiotowalam na czco A teraz bardziej mi nie dobrze po jedzeniu niż przed.
Zresztą mi to obojętnie. Byle pokonać krwiaka i zacząć się w końcu cieszyć. I przejść bez problemów badania prenatalne. Ale obserwuje swój organizm i widzę różnice :-)
Ja teraz za to lody, ciasteczka, chocobonsy.. Zawsze lubiłam słodkie a teraz się zastanawiam czy mam po prostu mocny argument że mi wolno czy po prostu faktycznie mnie tak ciągnie [emoji23] mam nadzieję, że jutro się dowiem co za stworek we mnie zamieszkał [emoji6]
 
Witam się z rana trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty🙂
U mnie poprzednia ciąża z córką raczej nie może być wyznacznikiem. Przechodziłam ją bezobjawowo jadłam wszystko, jedynie co to cerę włosy i paznokcie miałam idealne. A w tej na początku cera to jakiś koszmar ale na szczęście już jest w miarę ok.
 
Już kiedyś pytałam ale nikt nie odpowiedział mam pytanie do dziewczyn które mają detektor w którym tyg udało Wam się znaleźć pierwszy raz tętno?
 
reklama
Do góry