reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć mamuśki !
małe z Was chudzinki ! 40 kilka kg to ja w podstawówce chyba ważyłam 🤦🏼‍♀️
teraz 56 kg

dziś byłam na usg prenatalnym
Z dzidziulkiem wszystko dobrze , cały i zdrowy ❤️
bedzie druga dziewczyna 🤦🏼‍♀️❤️
liczylam na chłopca tak szczerze , ale może coś jeszcze się zmieni ?
najwazniejsze , ze maluch zdrowy ❤️
Trzymajcie się kochane
Kurczę tak właśnie czytam, że dużo kobiet poznaje plec na badaniach orientalnych 1 trymestru. Ciekawe czy ja za 2 tyg będę wiedziała...
 
reklama
W mojej drugiej ciąży na badaniach prenatalnychch lekarz powiedział że chłopak będzie. A na następnej wizycie okazalo się ze dziewczynka. Dlatego ja tam nawet nie pytam bo potem miałam dziwne uczucie jak się dowiedziałam. Już człowiek oswoil się z myślą że chłopak A tu zmiana. Oczywiście zmiana pozytywna bardzo ale wolę się dowiedzieć jak już będzie prawie na 100 procent wiadomo.
 
Kurczę tak właśnie czytam, że dużo kobiet poznaje plec na badaniach orientalnych 1 trymestru. Ciekawe czy ja za 2 tyg będę wiedziała...
Na pewno zależy od lekarza . Ja poszłam do takiego certyfikowanego . I rozwiał moje nadzieje na syna 🤪 śmiał się tylk o, ze młoda jestem to zdążę jesCze urodzić chłopca 😂

trzymam kciuki za Twoje badanie
 
W mojej drugiej ciąży na badaniach prenatalnychch lekarz powiedział że chłopak będzie. A na następnej wizycie okazalo się ze dziewczynka. Dlatego ja tam nawet nie pytam bo potem miałam dziwne uczucie jak się dowiedziałam. Już człowiek oswoil się z myślą że chłopak A tu zmiana. Oczywiście zmiana pozytywna bardzo ale wolę się dowiedzieć jak już będzie prawie na 100 procent wiadomo.

No koleżanka miała taka sama sytuacje :)

ale pokazał mi na usg jak wół cipeczke 🤦🏼‍♀️
 
Na pewno zależy od lekarza . Ja poszłam do takiego certyfikowanego . I rozwiał moje nadzieje na syna 🤪 śmiał się tylk o, ze młoda jestem to zdążę jesCze urodzić chłopca 😂

trzymam kciuki za Twoje badanie
Dziękuję Ci bardzo ! Ja dopiero mam jej 22.07 już się bardzo stresuje. Też wlansie się do takiego certyfikowanego. Dla mnie najważniejsze by było zdrowe.
 
Dziękuję Ci bardzo ! Ja dopiero mam jej 22.07 już się bardzo stresuje. Też wlansie się do takiego certyfikowanego. Dla mnie najważniejsze by było zdrowe.
Wszystko na pewno będzie dobrze ❤️
Tez się ogromnie stresowałam , do msza przed badaniem mówiłam , ze denerwuje się bardziej niż przed jakimiś egzaminami ;)

nerwy na bok i cierpliwości . Wiem co to znaczy nie moc się doczekać :)
 
Hejka. Ja już po badaniach. Pan doktor bardzo miły, szybko sprawnie poszło. Z dzidzia wszystko dobrze, nie chciała się w ogóle pokazać profilem, zrobiłam też test pappa, bo dostałam od lekarza darmowe badanie. brzuch mi wymaltretował mocno.

starsza dzidzia niż ostatnio, myślałam że dziś będzie 11+5 a było 12+1 , ma prawie 6cm długości.

jeśli chodzi o płeć to prawdopodobnie dziewczynka 🤗 fotki wstawię na prywatnym.
 
Witam :) Ostatnie dwa dni u mnie bardzo intensywne towarzysko + przemeblowanie mieszkania, więc nie miałam kiedy się udzielać. Ale na pewno nadrobię zaległości :) Przewinęły mi się jakieś wizyty z dobrym wieściami, także wszystkim dziewczynom gratuluję 😃 Prawie same córki się szykują, no nieźle🤪 Ja do swojej wizyty muszę się uzbroić w cierpliwość, ale czuję, że dołączę do "team córka"😁
 
reklama
Witam :) Ostatnie dwa dni u mnie bardzo intensywne towarzysko + przemeblowanie mieszkania, więc nie miałam kiedy się udzielać. Ale na pewno nadrobię zaległości :) Przewinęły mi się jakieś wizyty z dobrym wieściami, także wszystkim dziewczynom gratuluję 😃 Prawie same córki się szykują, no nieźle🤪 Ja do swojej wizyty muszę się uzbroić w cierpliwość, ale czuję, że dołączę do "team córka"😁
Też zauważyłam, z na naszej styczniowej grupie sporo dziewczynek :) aż się boję się, że już dla mnie tych córek nie starczy :)
 
Do góry