reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. W pracy kończą mi się badania medycyny pracy. I czy jak znowu robi się badania przedłużające to ja się muszę przyznać, że jestem w ciąży? Wychodzi to z badań krwi lub moczu? Jak się robi takie ogólne a nie pod względem ciąży?
Ja miałam taka sytuację. W pracy nic nie mówiłam. Pojechałam i w związku z korowirusem u nas te badania były ograniczone. Miałam zrobiona cukier z palca. A potem powiedziałam Pani ktora kierowała mnie do lekarzy jaka jest sytuacja
Że to dopiero początek, że w pracy nie mówiłam. I ona taka wyrozumiala że wie że do 3 miesiąca nie mówić i tylko skierowała mnie do okulisty. Już mi darowala neurologa i napisała że moge tylko do 3m wykonywać prace mimo że na skierowaniu miałam powyżej 3m. I jakby się coś zmieniło to mam jeszcze raz przyjechać. Także poszła mi na rękę i szybko poszło.
 
reklama
Dzisiaj dostalam taką teczkę. Dziewczyny z Wro umawialyscie sie w DCG na program badan prenatnych?
IMG_20200706_104628.jpeg
 
Też mam taką teczkę z pregny, ale już całą mi się porozklejala. Raczej nie posłuży do samego rozwiązania 😋.

Dziewczyny jakie wy szczuplutkie jesteście ! 😮 Ja najlepiej się czułam że sobą ważąc 53-55 kg a teraz (przed ciążą 😱) pękło 60 i miewam dni kiedy łapie doła, choć po prostu staram się zebrać dupę w troki, nie mameic i dbać o siebie. Żeby było jasne. Nie uważam się za gruba ani brzydka czy nie oceniam że to duzo. Po prostu wiem jak lepiej się czułam że swoją standardowa waga, nigdy wcześniej nie miałam takiego skoku, więc nadmiar mi dokucza. Zwłaszcza, ze ciąża dołoży swoje 😄. Tak czy siak uważa że nieważne są liczby tylko samopoczucie własne 😘
 
Też mam taką teczkę z pregny, ale już całą mi się porozklejala. Raczej nie posłuży do samego rozwiązania [emoji39].

Dziewczyny jakie wy szczuplutkie jesteście ! [emoji50] Ja najlepiej się czułam że sobą ważąc 53-55 kg a teraz (przed ciążą [emoji33]) pękło 60 i miewam dni kiedy łapie doła, choć po prostu staram się zebrać dupę w troki, nie mameic i dbać o siebie. Żeby było jasne. Nie uważam się za gruba ani brzydka czy nie oceniam że to duzo. Po prostu wiem jak lepiej się czułam że swoją standardowa waga, nigdy nie wcześniej nie miałam twki go skoku, więc nadmiar mi dokucza. Zwłaszcza, ze ciąża dołoży swoje [emoji1]. Tak czy siak uważa że nieważne są liczby tylko samopoczucie własne [emoji8]
A czy bierzecie wzrost, wiek pod uwage? Ile masz wzrostu i latek[emoji16] ?
 
Dzisiaj dostalam taką teczkę. Dziewczyny z Wro umawialyscie sie w DCG na program badan prenatnych? Zobacz załącznik 1144300
Tez taka dostałam ale rozpadła mi się w rękach :/ Poskladalam niby ale przy moich podwójnych jednojajowych dzieciach na pewno miejsca nie wystarczy wiec kupiłam segregator od mamy ginekolog Bo tam zawsze mogę Sobie dołożyć zakładek ;) Pani ginekolog odrazu zabrała sobie cały segregator i wszystko sama wyciągała i wkładała ;)
 
reklama
Do góry