reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny to moja pierwsza ciaza na takim etapie i mam pytanko: czy bolało Was w pachwinie? Mnie od wczorajszego wieczoru ciągnie coraz mocniej i kurcze nie wiem czy coś naciagnelam czy to normalne. Boli tylko z prawej strony. Aż ciężko nawet do wc dojść.
 
Mi jest chyba 3 dzień z rzędu strasznie duszno i gorąco, a wcale gorąco nie jest, u nas wieje i jest jakieś 20 stopni, bez słońca
 
hej dzień dobry, ja dziś zaliczyłam dwie pobudki, o 1 po 6. ale zasnęłam na szczęście i spałam do 8:30 🙈
kurcze, czy ktoś mógłby przyspieszyć czas i sprawić, żeby był już poniedziałek godzina 11? 😄 myślałam, że będę się stresować prenatalnymi, ale jestem taka podekscytowana i nie mogę się doczekać, nie wiem czy dziś zasnę 😄🙈
 
hej dzień dobry, ja dziś zaliczyłam dwie pobudki, o 1 po 6. ale zasnęłam na szczęście i spałam do 8:30 🙈
kurcze, czy ktoś mógłby przyspieszyć czas i sprawić, żeby był już poniedziałek godzina 11? 😄 myślałam, że będę się stresować prenatalnymi, ale jestem taka podekscytowana i nie mogę się doczekać, nie wiem czy dziś zasnę 😄🙈
Klaudia daj nam znać też tutaj jak przebiegła wizyta :) ja też czekam na poniedziałek, tylko godzinę 17.00. 😊
 
reklama
Do góry