reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wydaje mi się, że teraz już nikogo to imię nie dziwi. Jak dawałam córce ponad 6 lat temu to jeszcze nie było zbyt popularne, ale teraz jest chyba w pierwszej 50 w rankingu dla dziewczynek.
Powiem szczerze, ani razu nie żałowałam. Przede wszystkim podoba mi się, że ma konkretny charakter [emoji16]
Teraz to chyba już jest niewiele takich imion które by kogokolwiek dziwiły. :-) :)
Moja mama chciała mi dać na imię Jagoda a w tamtych czasach to by było coś hehe.
 
reklama
Teraz to chyba już jest niewiele takich imion które by kogokolwiek dziwiły. :-) :)
Moja mama chciała mi dać na imię Jagoda a w tamtych czasach to by było coś hehe.
Właśnie dlatego reakcji tej starszej części rodziny się boję, dziadków itp. Może będzie chłopak to nie będę rozmyślać na zapas.
 
Dziewczyny a ja mam dylemat , synek się dostał do super państwowego żłobka we Wrocławiu , i mam dylemat czy go dawać . Już jedna próba za nami i był dramat ale już jednak ma 2 latka . Serce mi mówi zeby został ale wiem ze będzie mi ciężko z dwójka a on jak pójdzie do dzieci to może zacznie więcej mówić ? I ogólnie będzie bardziej otwarty :) żłobek jest jakieś 8 minut tramwajem od domu :) spacerkiem pół godziny ...
 
Dziewczyny a ja mam dylemat , synek się dostał do super państwowego żłobka we Wrocławiu , i mam dylemat czy go dawać . Już jedna próba za nami i był dramat ale już jednak ma 2 latka . Serce mi mówi zeby został ale wiem ze będzie mi ciężko z dwójka a on jak pójdzie do dzieci to może zacznie więcej mówić ? I ogólnie będzie bardziej otwarty :) żłobek jest jakieś 8 minut tramwajem od domu :) spacerkiem pół godziny ...
Ja bym podjęła próbę. Dobre i na kilka godzin na początek żeby chodził. Dzieci świetnie się rozwijają w towarzystwie rówieśników a skoro to żłobek z dobrymi opiniami to napewno nie będziesz żałować. Powodzenia!
 
Ja mam upatrzony coleto florino carban . Znalalzlam go w dobrej u nas cenie. Używany.
Do synka miałam spacerówkę z ABC DESING I byłam mega zadowolona. Starszy model na piankowych dużych kołach
 
Dziewczyny a ja mam dylemat , synek się dostał do super państwowego żłobka we Wrocławiu , i mam dylemat czy go dawać . Już jedna próba za nami i był dramat ale już jednak ma 2 latka . Serce mi mówi zeby został ale wiem ze będzie mi ciężko z dwójka a on jak pójdzie do dzieci to może zacznie więcej mówić ? I ogólnie będzie bardziej otwarty :) żłobek jest jakieś 8 minut tramwajem od domu :) spacerkiem pół godziny ...
Spróbuj.
Mój mały poszedł do przedszkola jako 4 latek i żeby wszedł do sali musiałam uciekać 🙈
Mojej przyjaciółki córeczka ma rok z hakiem i chodzi do żłobka. Jest tak bystra i śmiała do ludzi i dzieci że szok 😊
 
Melduje ze jestem po wizycie! Z kalendarza 9+5 ale dzieci 8+2 lekarz mówi ze to normalne. Wiercą się ruszają pływają ;) dobra wiadomością jest to ze są jednokosmowkowe ale dwuowodniowe 🙏🏻 Widać jak na dłoni!
F7E58FDE-66F5-4268-9623-F329B148231D.jpeg
 
reklama
Do góry