reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jaka cisza na forum dzisiaj.. U mnie duchota pomimo że padało.. Dobrze że dzień się już kończy i coraz bliżej poniedziałku.. Ja ciekawa jestem czy któraś z was planuje kupić kosz mojżesza bądź ten jeździć z chicco dla noworodka? Ja myślę nad tym z chicco mam wrażenie że to mega wygodne..
 
reklama
Jaka cisza na forum dzisiaj.. U mnie duchota pomimo że padało.. Dobrze że dzień się już kończy i coraz bliżej poniedziałku.. Ja ciekawa jestem czy któraś z was planuje kupić kosz mojżesza bądź ten jeździć z chicco dla noworodka? Ja myślę nad tym z chicco mam wrażenie że to mega wygodne..
Ja planuję kupić kosz Mojżesza i dwa stojaki, jeden będzie przy łóżku, a drugi w salonie. Wydaje mi się, że to bardzo wygodna opcja, bo dom piętrowy. Lubimy sobie wieczorami filmy oglądać, a w sypialni nie mamy TV więc by nie latać na górę co chwila to berbeć będzie noszony góra-dół.
 
Jaka cisza na forum dzisiaj.. U mnie duchota pomimo że padało.. Dobrze że dzień się już kończy i coraz bliżej poniedziałku.. Ja ciekawa jestem czy któraś z was planuje kupić kosz mojżesza bądź ten jeździć z chicco dla noworodka? Ja myślę nad tym z chicco mam wrażenie że to mega wygodne..

ja planuje kupić oba tzn i kosz i chicco ale dlatego ze będę miała dwa wiec jedna fasolka w koszu druga w chicco a potem zmiana :p
 
Ja już po wizycie. Dzieciak ma już 4.33cm i wg USG 11+1 wg om 10+3. W zeszły wtorek dzieciak miał 2.27. Mąż był na wizycie i zapytał o płeć. Doktorek mówi że coś tam wystaje ale to takie gdybanie. ;). Późnej dodam zdjęcia bo nie mam pod ręką. Doktor pokazywał mi rączki, nóżki, kość nosową, kręgosłup, policzki itd. i jak pływa ;). Cudowny widok. Kolejna wizyta to prenatalne za 2 tygodnie.
Ale duży! Mój w 10t3d z OM miał 3,3cm [emoji16]
Jaka cisza na forum dzisiaj.. U mnie duchota pomimo że padało.. Dobrze że dzień się już kończy i coraz bliżej poniedziałku.. Ja ciekawa jestem czy któraś z was planuje kupić kosz mojżesza bądź ten jeździć z chicco dla noworodka? Ja myślę nad tym z chicco mam wrażenie że to mega wygodne..
Ja będę zerkać najprawdopodobniej za koszem, a tego drugiego jeszcze nie znam [emoji4]
 
Ja dziś ciagle myśle o dziewczynach i ich wynikach pappa jakie to niesprawiedliwe ile musza znieść nerwów :(
Będę myślała o kołysce albo o koszu ale dopiero jak poznam płeć bo do tego czasu nic nie kupuje i nie oglądam :)
 
Ja też już po. Serce bije. Z usg 10+2. Za dużo lekarz to nie powiedział. Mam przyjść za 2 tyg. najlepiej. Zdjęcia dostałam, ale ja jestem trochę jak Rachel z Przyjaciół za dużo na nich nie widzę. Na jednym wyglada jakby siedziało sfochowane w kącie więc liczę na dziewczynkę ;)
 
Ja planuję kupić kosz Mojżesza i dwa stojaki, jeden będzie przy łóżku, a drugi w salonie. Wydaje mi się, że to bardzo wygodna opcja, bo dom piętrowy. Lubimy sobie wieczorami filmy oglądać, a w sypialni nie mamy TV więc by nie latać na górę co chwila to berbeć będzie noszony góra-dół.

Ja też cos musze kupić, bo również mam dom piętrowy i w coś musze dziecia na dole włożyć. Najlepiej przydałoby się też coś do naszej sypialni, no ale to wyjdzie w praniu.
 
Witam się. Leniwy dzień dzisiaj, nic mi się nie chce robić. Jutro jedziemy z mężusiem do Wawy, cieszę się bardzo, bo dawno nie spędzaliśmy czasu tylko we dwoje.
 
reklama
Do góry