reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Witam wszystkich. Ja dziś kiepsko spałam ale to pewnie dlatego, że już się włączył przycisk "stres", który minie dopiero jak zobaczę dziś na usg, że wszystko ok. Jedyne co złagodzi mój stres to McDonald, do którego wstąpie przed wizytą i w końcu od początku ciąży zaspokoję swoją cheeseburgerową zachciankę 😁😋. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś.
 
Ja dziś cały dzień w pracy 🤨 no ale cóż
Wszystkim wizytującym życzę samych dobrych wiadomości jak wrócę wieczorem spróbuje was nadrobić udanego dnia
 
A jeszcze w sprawie detektorów. Mój dotarł jak byłam w 11 tygodniu. Za każdym razem znajduję serduszko i puls dziecka, ale u mnie to jest zdecydowanie bardziej po lewej stronie. Także trzeba najpierw znaleźć TO miejsce.
Detektor kupiłam na Ali za jakieś 75zl. Dotarł w niecałe 3 tygodnie.
 
Dzień dobry, powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj 😍🥰
U mnie tak pięknie się dzień zapowiadał a nic x tego nie wyszło bo się rozpadało strasznie. Byle do 15:00 wytrzymać w pracy i potem jeszcze trzy tygodnie i będę sobie odpoczywała.

Co do remontów ja z mężem w tamtym roku wyremontowalismy sobie całe piętro w domu ale i tak myślę żeby pod dzieciątko pokoik odświeżyć. Bo pokój osobny wyznaczony od początku jest i stoi o czeka pusty na lokatora :)
 
A tak w ogole, to ja dzis zaczynam drugi trymestr! :D dzis początek 15 tygodnia. Strasznie szybko mi ta ciąża leci, serio, az czasem sie az dziwie, bo z synem mi sie dluzylo
Super, a na kiedy masz planowany termin, ja teraz mam 14 w niedzielę będę zaczynała 15 również bardzo szybko leci mo czas.
 
reklama
Witam wszystkich. Ja dziś kiepsko spałam ale to pewnie dlatego, że już się włączył przycisk "stres", który minie dopiero jak zobaczę dziś na usg, że wszystko ok. Jedyne co złagodzi mój stres to McDonald, do którego wstąpie przed wizytą i w końcu od początku ciąży zaspokoję swoją cheeseburgerową zachciankę 😁😋. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś.
No to tak jak ja. W sobotę mam nadzieję że zobaczę fasolę i wszystko jest ok ... Dziś jestem do 22 w pracy,w pt wolne to coś posprzątam i w domu pomieszkam,a w Sobotę mam usg i stresa mam takiego że szok.... Jeszcze mi się jakieś durnoty śniły że mam takiego krwiaka że żaden lekarz nie chciał mnie z tym i z cukrzycą prowadzić... Wogóle mam porąbane sny
 
Do góry