reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A ja wam zazdroszczę trochę! Wprawdzie samych remontów nie lubię, ale chciałabym mieć taki typowy pokoik dla dziecka [emoji3059] my od półtora roku mieszkamy w malutkim, ale swoim mieszkaniu, bo docelowo chcemy zbudować dom za jakieś 2-3 lata i wynajac mieszkanie. A teraz oddamy naszą mini sypialnie maluszkowi i pójdziemy do salonu [emoji85]Ja chyba przeżyje ale będę zazdrościć [emoji16]Kurde, ale stare domy i kamienice to jest taki klimat jak nie wiem co! [emoji3059][emoji7]
Poki co nie musiscie zrezygnować z sypualni, na początku pewnie maluszek będzie spał tam, gdzie Wy :) nasz starszy miał 2 lata jak zaczął chodzić spać u siebie, a i tak nadal co noc przychodzi do nas [emoji14] więc może złapie się od razu na własny pokój w domu? A nasz młodszy ma 13 msc i nadal ma łóżeczko w naszej sypialni
 
reklama
Witam się i ja 🙂. Chodzę dziś jak kaczka tak mnie bolą biodra po wczorajszym spacerze 🤪🤦‍♀️. Mi dziś śniła się domowa pizza tak więc na obiad dziś zrobię. Kciukasy za wizytki dziś ❤️. Acha a jeszcze za mną od wczoraj chodzi imię Antonina-Tosia i chyba nasza Helenka będzie Tosią jeśli się płeć nie zmieni 😁🙏.
 
Ja muszę przyznać że się teraz dobrze czuje w swojej skórze [emoji3059] po fryzjerze to jak bogini, ostatnie dni trochę się opaliłam, wody jeszcze nie łapie, brzuszek po bobie wystaje.. Cera promienista choć z paroma kropkami.. Naprawdę nie mogę narzekać [emoji6] lubię zerkać w lustro teraz [emoji16]
Ja się czuje bardzo źle ze sobą. Zanim zaszłam w tę ciążę znalazłam w sobie motywację, zaczęłam ćwiczyć, chodzić na rower, miałam.zaczac biegać, mąż kupił ki na miejsca święte pudelkowa. Plan był taki, że miałam schudnąć i wyglądać bosko jako mama 2 dzieci. A tu pyk ciąża i zamiast gubić to będę przybierać i być jeszcze bardziej okrągła... Ale nic. Zaciska poślady i zmierzam motywację na czas po porodzie. Tym razem chce się od razu wziąć za siebie. Bo po 2 ciąży tylko tyłam. Będę seksi mama 3 dzieci [emoji14]
Mam nadzieję, że 2 niedzielę się uda z tymi włosami, bo to już czwartek A 0 informacji. Wkurza mnie to trochę
 
Poki co nie musiscie zrezygnować z sypualni, na początku pewnie maluszek będzie spał tam, gdzie Wy :) nasz starszy miał 2 lata jak zaczął chodzić spać u siebie, a i tak nadal co noc przychodzi do nas [emoji14] więc może złapie się od razu na własny pokój w domu? A nasz młodszy ma 13 msc i nadal ma łóżeczko w naszej sypialni
Oj.. Do sypialni nam się Co najwyżej kosz Mojżesza zmieści.. [emoji2368]
Oby to co powinno tam być a nie nic [emoji16]
Ale mi sie dzień zaczął jechalam na badania i przejechalam naszego 2 miesiecznego kotka[emoji21][emoji21]gdzies siedzial mi na kole[emoji26][emoji26]wyję jak bóbr, tato idzie go gdzies pochowac.
Od takich rzeczy robi mi się po stokroć smutno [emoji17][emoji25][emoji25][emoji25]

Powodzenia dziś wszystkim wizytującym i miłego dnia! [emoji3059] U mnie w nocy zlewa i liczę, że teraz już będzie lepiej..
 
Witam się i ja [emoji846]. Chodzę dziś jak kaczka tak mnie bolą biodra po wczorajszym spacerze [emoji2957][emoji2356]. Mi dziś śniła się domowa pizza tak więc na obiad dziś zrobię. Kciukasy za wizytki dziś [emoji3590]. Acha a jeszcze za mną od wczoraj chodzi imię Antonina-Tosia i chyba nasza Helenka będzie Tosią jeśli się płeć nie zmieni [emoji16][emoji120].
My na naszego Antka mówimy Tośka [emoji14]
 
Oj.. Do sypialni nam się Co najwyżej kosz Mojżesza zmieści.. [emoji2368]Oby to co powinno tam być a nie nic [emoji16]Od takich rzeczy robi mi się po stokroć smutno [emoji17][emoji25][emoji25][emoji25]

Powodzenia dziś wszystkim wizytującym i miłego dnia! [emoji3059] U mnie w nocy zlewa i liczę, że teraz już będzie lepiej..
Może się też skończyć tak, że bobas będzie spał z Wami w łóżku [emoji14] nie rezygnujcie z sypialnia uwierz. Zobaczycie jaki bobas się Wam trafił i wtedy albo zostaniecie razem w łóżku, albo zrobicie mu/jej pokoik. A kosz Mojżesza na początek wystarczy. Antek pierwsze kilka tygodni spał w wózku
 
Dziewczyny pytanie czy dalej macie ten dziwny smak w ustach? Kiedy to się skończy strasznie mnie to irytuje nie czuję tylko tego jak coś jem a za chwilę znowu 🥴
 
Tez miałam w planach odchudzić się przed ciążą. Nawet poczyniłam w tym kierunku pewne kroki, ponieważ trochę przytyło mi się w ostatnim czasie. No, ale nie zdążyłam. Na razie staram się regularnie spacerować (wczoraj 7km szybkim tempem, dziś wszystko boli 😄) i nie przesadzać z jedzeniem. Po następnej wizycie mam zamiar wdrożyć dodatkowe ćwiczenia jeśli wszystko będzie ok :).
 
Dzień dobry !

Kciukasy za wizyty!

Nie śpię dziś od 3..m wzięłam młodszego i chcieliśmy iść się położyć do łóżka starszego, a tam zasikane wyrko. Pierwszy raz mu się zdarzyło. Nakarmilam Antka, uspilam, a sama już nie mogłam zasnąć. Pranie, sprzatnelam trochę, zrobiłam Staremu jedzenie do pracy i o 5 chłopaki wstali.
Mamy od godziny śpi, pewnie zaraz się obudzi, A że starszym oglądamy Wajane [emoji14] kawa wypita, obiad zrobiony. Do wieczora bedzieny się bawić i spacerować
 
reklama
Widze o nazwach brzucha mowicie
U mnie jak w niki widac starsza byla nazywana klucha.teraz mowimy kropka. No coz... komu w droge temu kopa. Lece do pracy. Buzia I milego dnia
 
Do góry