reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny [emoji16]
Na wizycie wszystko ok maluszek miał czkawką [emoji23] i machał rączka do mnie słodki widok
Zapomniałam zabrać zdjęcie usg więc nic nie napisze bo nie pamiętam ale lekarz porobil wszystkie pomiary i jest dobrze A co do moich wyników to w poniedziałek idę do szpitala na parę dni będę miałam robiona krzywą i jeszcze jakieś inne badania mój lekarz pracuje w szpitalu więc to duży plus [emoji6]
Nie mogłam się dziś powstrzymać i zrobiłam pierwszy zakup [emoji6][emoji2356]
Cudowne! Bardzo mi sie podobają!
 
reklama
U nas też remont trwa.. Zaczęlo się niewinnie bo chcieliśmy tylko odmalować mały pokoik ale wyszli że podłoga do wymiany, potem tynki ze ścian zaczęły odpadać więc trzeba było zrobić porzadnie. Skoro już był syf remontowy to zaczęliśmy odrazu drugi pokój robić. No i zaraz po tym pokoju będziemy robić na górze trzy pokoiki dla dzieci bo na dole już nam trochę ciasno. Mam nadzieję że do końca roku skończymy bo na przyszły rok planuje łazienkę i kuchnie gruntownie przerobić😨
 
My remontujemy dom z 1997r, może i nie jest jakoś bardzo stary, ale ma tyle koszmarów budowlanych, że lepiej nie mówić. Nawet ściany były krzywe w niektórych miejscach i to tak, że widać to gołym okiem. :-) :)
Też musieliśmy ściągać podłogę, bo wdały się korniki. Normalnie książkę można napisać na temat naszej walki z 4 ścianami.
Też mam ograniczony budżet a ciągle jakieś kwiatki wyskakują i trzeba kombinować.
Nasz jest z lat 50, wiec mozesz sobie wyobrazić co tu jest ;)
 
My remontujemy dom z 1997r, może i nie jest jakoś bardzo stary, ale ma tyle koszmarów budowlanych, że lepiej nie mówić. Nawet ściany były krzywe w niektórych miejscach i to tak, że widać to gołym okiem. :-) :)
Też musieliśmy ściągać podłogę, bo wdały się korniki. Normalnie książkę można napisać na temat naszej walki z 4 ścianami.
Też mam ograniczony budżet a ciągle jakieś kwiatki wyskakują i trzeba kombinować.
my też zaraz mam nadzieję będziemy na tym etapie, kupiliśmy dom, który chcemy wyremontować totalnie, tylko czekamy na decyzję kredytową, bo niestety takiej gotówki już nie posiadamy ;) my na pewno będziemy brać ekipę, bo będziemy wyburzać ściany, dobudowywać, zmieniać dach, wszystkie instalacje, więc u nas bardzo gruby remont się szykuje także z chęcią pooglądam inspiracje od Was [emoji4] oby tylko z kredytem się udało, bo niestety teraz ciężkie czasy dla biorących kredyty hipoteczne przez koronę, a jeszcze mąż ma działalność gospodarczą to już całkiem kiepsko na to patrzą.
 
Mnie też już lada moment czeka urządzanko 😍 bo wkrótce przenosimy się do swojego pierwszego własnego i nowego mieszkania 😊. Na razie wszystko mamy w fazie projektu ale już nam się klaruje wizja. Uwielbiamy takie klimaty 😁.
 
Dziewczyny pocieszę Was, bo my mimo, że nowy dom wybudowaliśmy to też po drodze wyszły niezłe kwiatki.
Ja nie mogę się doczekać kiedy zacznę urządzać pokój maleństwa, miałam wizję co do pokoju starszej córki, ale niestety miała swoje stanowcze zdanie na temat wszystkiego i mama nie mogła się wykazać. Synowi było wszystko jedno, ale mam niedosyt i zaszaleje przy urządzaniu pokoju dla 3 dziecka. Chociaż córka stwierdziła, że pomoże mi z wyborem mebli i kolorów ścian 😂🤭😬 Troche się boję 😁
 
Siema lachony. Ja padnieta a jeszcze dzis czeka mnie okropny obowiazek zlozenia kondolencji.jednej dziewczynki z mojej grupy tata zmarl. Strasznie sympatyczna rodzina a milosc od nich bila na kilometer. Strasznie mi ich szkoda.
 
Dziewczyny to znaczy że nie będę sama. My kupiliśmy niedawno mieszkanie w starej kamienicy w centrum. Czeka nas gruntowny remont. Super że tyle nas czekają poważne zmiany bo ja jednak boję się że nie zdążę przed bobasem:)
 
reklama
Do góry