reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja uwielbiam tematy remontowe, sami urządzamy dom, jeszcze trochę nam zostało więc dla mnie to przyjemność oglądać zdjęcia z remontu. Tapeta super, ale łóżko 1 mi się bardziej podoba.
O toto ja teraz pewnie czesto bede cos wrzucac:D, zwlaszcza jak juz bedziemy na zamkniętej :D
 
reklama
A w ktorym tc jesteś i kiedy masz najblizszą wizytę? No mi wlaśnie lekarz na wizycie ostatniej powiedział, że z wejściem w ten 13 tc to już najwyższa pora odstawić duphaston, ale z tego co podczytywałam kiedyś na internecie to widzialam, że dziewczyny brały nawet i do 16 tc albo i dalej... mój powiedział mi też, że gdybym zle zareagowała na odstawienie - czyli pojawiłoby się jakieś plamienie albo ból w okolicy podbrzusza, to mam wrócić do brania tak jak wcześniej - czyli u mnie 2×1 tabl. Póki co wlasnie jedyny objaw jaki zaobserwowałam to zanik mdłości i wymiotów - może właśnie przez ten duphaston mialam już za dużo hormonów i dlatego organizm tak źle reagował? [emoji2368]
Ja od 1.5 tygodnia brałam połowę dawki Duphastonu i rzeczywiście od tego czasu jest znacznie lepiej, ale w ogóle tego nie kojarzyłam z tabletkami! Od jutra odstawiam całkiem. Ciekawe czy będzie jeszcze lepiej [emoji16]
 
Dzięki za link, trochę informacji tam jest :)
Ale to ocenić może tylko lekarz. Ma specjalne programy do tego, nie da się samemu przeliczyć.
Dokładnie tak napisałam, że macierze na wyliczanie tego na pewno nie są dostępne w Internecie i rozumiem to w pełni.
 
reklama
Wyślesz fotkę jaki zamówiłaś? Bo też chciałam, ale z Ali się troszeczkę bałam.
Tym bardziej ostatnio jedna paczka szła mi od stycznia do czerwca. Kasę oddali a tu nagle przyszło [emoji85][emoji28]
Ogólnie jestem Ali maniaczką [emoji1787][emoji1787][emoji28][emoji85]
Ja tez[emoji16]ale ceny strasznie wzrosły.
 
Do góry