reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej! No ja właśnie miałam to badanie krwi i dzisiaj przyszły wszystkie wyniki wraz z opisem z usg i szczerze mówiąc niewiele z tego rozumiem... 😞
Wartość Pappa 0,822 Ul, a beta hcg 40,00 Ul. Może któraś z Was ogarnia te normy?

Mi kalendarz chiński się sprawdził, a co do zachcianek to jakichś specjalnych nie mam. Chociaż zdecydowanie bardziej do słodkiego mnie ciągnie...
Same wartości pappa nic ci nie powiedza, dopiero całokształt. Jakie ci wyszlo ryzylo w opisie usg?
to za te 3 dni na korytarzu, dzisiaj wypłakałam tą sale
emoji23.png
serio, powiedziałam pielęgniarkom, że jak mi nie dadzą miejsca przy oknie to zaduszę i siebie i dziecko, bo nie mogę oddychać ani żyć...
Trzeba walczyć o swoje! :D
UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Ja tez!
 
reklama
Do góry