reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie cały dzień było super, ciepło mnie dobija pomimo, że zawsze wolałam lato jak zimę to teraz zmieniam zdanie a to dopiero początki , oczywiście po drzemce znów się młodości zaczynają więc tragedia się zaczyna 😭 zrobiłam sobie herbatkę miętowa mam nadzieję że coś tam pomoże
 
My już wykąpani, po grillu. Przyszli znajomi na chwile, a teraz się rozpadało i w dodatku burza. Ja już musiała się położyć, bo zmęczyła mnie ta kąpiel😂 Ale mimo wszystko cieszę się, że trochę się poruszałam. Szczerze mówiąc to chodzą za mną płatki z mlekiem takie czekoladowe albo rogalik z czekoladą z piekarni 🙉
 
Ja właśnie oglądam gdzieś w tv końcówkę Dirty Dancing i śmieje się i płacze na ostatniej scenie tańca. Patrzę jak Patrick wywija dupka i mi smutno, że już go nie ma. Festiwal hormonów trwa wiec w najlepsze.

A co do piersi to moje z początku były spuchnięte a teraz już tylko sutki bola.
 
U mnie właśnie pada i tak się fajnie zrobiło. Mdli mnie bleee bożeeeee jak się myłam to z zatkanym nosem bo nawet płyn do higieny intymnej mimo iż ma delikatny zapach to mnie odrzuca i pasta fi zębów no masakra jak żyć 🤷‍♀️.
 
U mnie cały dzień było super, ciepło mnie dobija pomimo, że zawsze wolałam lato jak zimę to teraz zmieniam zdanie a to dopiero początki , oczywiście po drzemce znów się młodości zaczynają więc tragedia się zaczyna 😭 zrobiłam sobie herbatkę miętowa mam nadzieję że coś tam pomoże
Tez mnie ciagle mdli to jest upiorne.Czuje sie jak swinia,gdy jem,a rownoczesnie bym to ......:D
 
Dzień dobry, dziewczyny Wam już w tej ciąży tak urosly biustu? czy ogólnie w ciąży poprzedniej....?
U mnie nic nie widać, oczywiście nie ubolewam nad tym, może to dobry znak że nie tyje za dużo.
Kto bierze letrox? Ja mam dawke zwiększona z 50 na 100.
Juz mi nie dobrze, a muszę wstać i go przełknąć :/
Ja np jestem w 11 tc przytyłam 1.5 kg ale biust jest o wiele pelniejszy i większy o jeden rozmiar bo w starych stanikach piersi wychodzą z miseczek 😂 w 1 ciąży też sporo urosly mi piersi potem karmilam 2 lata i trochę zmalały
 
reklama
Uff w końcu nadrobiłam. My dziś spontanicznie nad jezioro się wybraliśmy córa się wybawiła w wodzie a ja siedziałam na leżaczku w cieniu drzew😀

U mnie właśnie pada i tak się fajnie zrobiło. Mdli mnie bleee bożeeeee jak się myłam to z zatkanym nosem bo nawet płyn do higieny intymnej mimo iż ma delikatny zapach to mnie odrzuca i pasta fi zębów no masakra jak żyć 🤷‍♀️.
Współczuję mi po paru dniach spokoju wróciły wieczorne mdłości🙁 i umycie zębów graniczy z cudem zawsze mnie przy tym rwie.
 
Do góry