reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Chciałam coś sprostować, bo widzę, że po moim poście, w którym pisze, że jestem na forum od początku, zasiał się popłoch. Mówiąc to, miałam na myśli całe forum, nie ten wątek. Jeszcze wczoraj zastanawiałam sie, czy zapisać się do grupy grudniowej czy styczniowej, bo termin mam na sam początek roku. Nie nadrabiałam w tym czasie żadnych postów. Nie widziałam wrzucanych przez Was zdjęć ani opowieści. Na forum pojawiłam sie, ponieważ miałam problem i szukałam konkretnych informacji, a nie intymnych zwierzen. Wątek który obserwowałam przewertowałam w tysiącach stron, żeby znaleźć przypadek podobny do mojego. I udało się. Później szukałam dalej, żeby poznać rozwiązanie sytuacji. Dało mi to nadzieję. Po tym obiecałam sobie, że po swoim wyjaśnieniu odważe się wejsc na forum i dla innych przyszłych kobiet opisać swoją małą sytuację. Bo okazuje się , że nawet wpisy sprzed lat mogą podnieść na duchu. Przez trzy tygodnie żyłam w strachu i nie w głowie mi było wpisywanie się do grupy matek, bo bardziej oswajalam się ze złymi myślami. Dlatego jest mi ogromnie przykro, że m.in mnie nazywa się teraz podglądaczka. Że widać jest jakiś termin, w którym powinno się zapisać do tego wątku inaczej jest się nie wiem nawet kim. No nic. Tyle ode mnie. Chciałam Was uspokoić.
Bardzo osobiście to odebrałaś. Każdy przychodzi w innym czasie to oczywiste miesiąc ma 4 tygodnie plus pojawiają się różne odchyły. Są natomiast osoby, które są od początku, nie piszą a potem nagle chcą się pojawić na grupie prywatnej.
Dla mnie to nawet nie musi być grupy prywatnej bo rozumiem co znaczy forum, rozumiem, tez że osoby które są już tutaj dłużej i czują się blizej, chcą przejść z tą znajomością na wyższy Level co przy grupie otwartej jest ciężkie z całą świadomością o widowni, która się nie ujawnia, bo tak jak już wspomniałam mam opory przed pisaniem o moim życiu prywatnym. I to już nie chodzi o kobiety rodzące w styczniu ale jestem pewna, że jest kupa osób, która czyta nas "Do kawki" i dobrze się przy tym bawi a nie są nawet ciężarnymi.
 
reklama
Inkaby ale mi sie nawet wydaje, sorki nie mowilam w zadne szmatki typu bawelna, ze kilka forumowiczek zaczelo pisac dopiero jak bylo powiedziane ze trzeba priv szybko organizowac bo nie wiadomo kto czyta:cool:

Nike ja bede miala barszcz ukrainski
 
Słuchajcie leże i grzebie na forum i znalazłam taki post przed chwilą go skopiowałam że czytałam i nie wierzyłam że coś takiego może być możliwe wstawiam kto ciekawy niech przeczyta tylko zdjęcia od dołu otwierajcie bo w złej kolejności wstawiłam od konca
Szok a mówią że matczyna miłość nie zna granic.. A tu wygląd dzieci nie odpowiada. Szaleństwo!
 
Dobra laseczki, wracamy do normalności! ❤️

Wczoraj byłam sobie zrobić rzęsy po pół roku! Dzisiaj rano wstaje i patrzę do lustra i wiecie co? Mimo trądziku jak u nastolatki, siniaków pod oczami poczułam się taka piękna!
Bałam się, że coś mnie uczuli, bo hormony itp ale nic. Normalnie cieszę się jak dziecko ❤️😅
Ooo zazdroszczę, ja przed ciąża też miałam rzęski, ale ja chyba do nich wrócę jak będę zmęczona mamusią na cały etat i nie bd miała czasu na malowanie 😁
 
Dla umilenia stron forum pochwalcie się co tam dzisiaj robocie na obiadek? Chętnie odgapie od kogoś pomysł 😁
Ja to bym zjadła dzisiaj jakąś roladę i kluchy śląskie ❤️ ale ze za dużo roboty pewnie pójdę gdzieś na obiad 🤣 ah i modro kapusta obowiązkowo.
Cały dzień od rana myślę też o oscypkach ❤️❤️❤️ myślę, że jakiś jednodniowy wyjazd w góry po oscypka trzeba odbyć 🤣
mówię Wam, tylu dolegliwości jak w ciąży, to ja nigdy przez całe życie nie miałam, już czuję się jak jakaś paranoiczka, że ciągle coś, ale po prostu już nie mam siły... nawet wstyd mi się ciągle o coś pytać, ale mam nadzieję, że mnie nie weźmiecie za totalna wariatkę [emoji2368][emoji2368]
Lubię wariatki🤣😅❤️
 
Ej laski A jak u Was wygląda z depilacja miejsc intymnych i nie tylko ? Używacie normalnie maszynki czy może kremów? Ja się boję zapalenia mieszków włosowych a mam do tego tendencję... I teraz myślę. Czytałam u mamy ginekolog że faktycznie używać maszynki jednorazowej i od razu wywalać albo spróbować z krememi do depilacji bo nie ma przeciwwskazań.. W ogóle ja mam wrażenie że teraz co depilacja to bardziej robię się umałpiona 😂😂👌
 
reklama
Inkaby ale mi sie nawet wydaje, sorki nie mowilam w zadne szmatki typu bawelna, ze kilka forumowiczek zaczelo pisac dopiero jak bylo powiedziane ze trzeba priv szybko organizowac bo nie wiadomo kto czyta:cool:

Nike ja bede miala barszcz ukrainski
Ja się odezwałam wczoraj nie analizując wgl tego czy ma być jakaś grupa prywatna czy nie. Dopiero później zrobiła się o to burza. Bywałam wcześniej na forum, tez między innymi udzielałam się chwile w staraczkach, nie chciałam się zapisywać nigdzie bo mam termin na koniec stycznia, dodatkowo na początku miałam plamienia i czarne myśli. Nie czytałam waszych wątków jako rozrywki do kawki, po prostu widziałam ze jest wątek i kiedy poczułam ze czuje się stabilnie to dołączyłam. A trochę wszystkie jesteśmy wrzucane do jednego wora teraz jakbyśmy niewiadomo po co przyszły i co chciały stad wynieść.
 
Do góry