reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja dzisiaj się naryczałam niepotrzebnie, kluje mnie podbrzusze po lewej stronie ale mam nadzieję że to węzadło obłe się rozciąga albo coś i to nic poważnego.
[/QUOTE]
Ja zawsze sobie daje czas.. Noc bądź jeden dzień czy przejdzie i najczęściej przechodzi szybciej i nie ma się czym martwić. Ja jestem w pierwszej ciąży więc dla mnie wszystko jest nowe i nie chce panikować co 5 minut. Mówię póki nie ma krwawienia to nie ma co panikować zbytnio.. No chyba że to ból nie do wytrzymania to ok..
 
reklama
Jestem - już po bólu! 🥳 Dziewczyny to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia! Lekarz pozwolił wejść mężowi na USG - po raz pierwszy mialam przezbrzuszne i po raz pierwszy tak długie - nasz okruszek od ostatniej wizyty urósł prawie 3 cm 😯 widzieliśmy rączki, nóżki i buźkę z pięknie zarysowanym noskiem 😍 Klusek machał do nas rączkami i nóżkami, bawił się pępowiną 😅 wg OM jestem dzisiaj 11+1 a wg USG 11+4 także wszystko jest super i uwaga najlepsze na koniec... lekarz powiedział, że na 80% to chłopczyk!! Byłam w takim szoku, że tak szybko wyjechał z tą płcią, że chyba ze 3 razy powtarzałam "nieee, zartuje Pan", "no ale naprawdę, czy Pan zartuje?" 😅 nawet przez myśl by mi nie przeszło, że na tak wczesnym etapie cokolwiek mi powie 😲 Kochane moje dziewuszki, dziękuję bardzo każdej ktora o mnie myślała i ktora trzymała kciuki! 😍 @Inka91 możesz wpisać na listę, że najblizszą wizytę będę miała 09.07 o 18:30... a teraz lecę Was nadrabiać! 😁
Super gratulacje 😁
 
@Sheila
Pewnie że nikt nikt nie chciał źle ❤ mówię tylko na przyszłość, dla dobra nas wszystkich bo to idzie jak po klebku i wiele z nas później ma czarne myśli i scenariusze 🥰❤. Ja uwielbiam Was tutaj i wiem że żadna nie chce nikogo skrzywdzić wręcz przeciwnie ale musiałam napisac co myślę to tylko moje zdanie 😘.
 
Hej hej! Przepraszam, ze dopiero, ale dzień pełen emocji!
Moje badania prenatalne trwały chyba z 1,5 h....Masakra! Dzieciaczek ewidentnie nie chciał się ułożyć, żeby można było zmierzyć przyzierność karku, więc Pani doktor próbowała i usg brzuszne, potem dopochowo, potem znowu brzuszne, trzęsła mi tym podbrzuszem, żeby dzieciaczek się poruszył i zmienił pozycje, ale nic...W końcu zrezygnowała i mówi do mnie „musi Pani iść na pół godziny na spacer i najlepiej zjeść coś słodkiego” 😅. No wiec poszłam, i jak ta głupia chodziłam dookoła tej kliniki, zjadłam kit keta i po pół godziny wróciłam do gabinetu. No i w końcu się udało!
Warto było, bo z usg wszystko wyszło dobrze, krew pobrana, ale wyniki dopiero za jakiś tydzień.
Siedzę wiec i wypoczywam w domu ze zmaltretowanym podbrzuszem...:p
Ps. Na 80% dziewczynka, ale przeczuwałam to. Na razie partnerowi nie mówię, bo biedaczek już planuje, że będzie syna trenował w piłkę 🤣
Pozdrawiam Was cieplutko!
Cudowne wieści
 
@Kelikla
Ja też myślę, że to już działają prawa biologii i fizyki i prawa wszystkiego hahah. Skoro wszystko rośnie i się rozciąga to musimy czasami coś poczuć.. Ale to i tak takie magiczne że po tylu latach poczujesz coś, jakaś część ciała o której wcześniej nie miałaś pojęcia haha 👌😂.
 
Drogie styczniówki, mam pytanie do mam, które już mają swoje okruszki w domach. W którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się o płci dziecka, wiem, ze wpływ ma wiele czynników i sprzęt lekarza i doświadczenie, jak również współpraca maluszka?
Ja się dowiedziałam w 18 tygodniu. W środę mam wizytę, wiec liczę, ze tym razem dowiem się szybciej
 
@Sheila
Pewnie że nikt nikt nie chciał źle ❤ mówię tylko na przyszłość, dla dobra nas wszystkich bo to idzie jak po klebku i wiele z nas później ma czarne myśli i scenariusze 🥰❤. Ja uwielbiam Was tutaj i wiem że żadna nie chce nikogo skrzywdzić wręcz przeciwnie ale musiałam napisac co myślę to tylko moje zdanie 😘.
Dobrze, że to napisałaś 😘 głos rozsądku ❤️❤️❤️
 
Drogie styczniówki, mam pytanie do mam, które już mają swoje okruszki w domach. W którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się o płci dziecka, wiem, ze wpływ ma wiele czynników i sprzęt lekarza i doświadczenie, jak również współpraca maluszka?
Ja na prenatalnych z synem, 13-14tc. No i tak tu sprzęt ma znaczenie bez wątpienia. Dr miał jako jeden z dwóch wtedy w mieście najlepszy sprzęt.
 
reklama
Do góry