reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Co do zamknięcia forum to ja jestem jak najbardziej na tak i to jak najszybciej.. zdążyłyśmy się już trochę poznać, piszemy o coraz bardziej prywatnych rzeczach, wrzucamy zdjęcia swoich dzieci i ze swojego życia i szczerze mówiąc dla mnie to też nie jest w porządku, ze każdy kto chce ma do tego wgląd.. a co do ilości postów, to ja nie wierzę, że przy ilości prawie 10.500 postów ktoś nie miał czasu, żeby conajmniej 50 razy wypowiedzieć się, pocieszyć kogoś, lub zareagować na jakiś wątek, a jeżeli ktoś nie ma ochoty się wypowiadać i dać się poznać, a tylko podgląda co inni piszą, to też nie jest w porządku wobec osób które dzielą się swoimi spostrzeżeniami.. tak jak koleżanki napisały - to forum nie zniknie, jeżeli znajdą się jeszcze styczniowe mamy które będą chciały uczestniczyć w forum, to mogą nadal pisać tu, a być może zżyją się tak jak my tutaj i założą własną prywatną grupę lub jezeli będą aktywne poproszą o dołączenie do naszej grupy i tyle... nie ma się co "spinać" bo o tym, że forum będzie zamknięte było już pisane wiele razy i dawno temu.. 😊
 
reklama
A ja mam pytanie. Czy w czasie planowanych miesiączek miałyście pogorszenie nastroju i samopoczucia? Ostatnio znowu czuje delikatnie jajniki, a do tego mam podły humor i nie wiem czy już się niepokoić 😅 wizytę mam 6.07
 
Dziewczyny jak myślicie czy można jeść sery typu feta w ciąży? Wiem że tych pleśniowych nie można ale zastanawiam się nad fetta i mozzarella...
 
W ogóle mam rozne schizy związane z jedzeniem.. Może dlatego że nie chorowałam na toxo jeszcze. Dobrze że chociaż na cytomegalie mam przeciwciała..
 
Dziewczyny jak myślicie czy można jeść sery typu feta w ciąży? Wiem że tych pleśniowych nie można ale zastanawiam się nad fetta i mozzarella...
można :) jak z pasteryzowanego mleka to można podobno wszystkie

W ogóle mam rozne schizy związane z jedzeniem.. Może dlatego że nie chorowałam na toxo jeszcze. Dobrze że chociaż na cytomegalie mam przeciwciała..

mam identycznie :) - ale cytomegali nie badałam. Ale Toxo - nie mam przeciwciał i nie jem truskawek prosto z krzaczka - a takie z piaskiem lubię najbardziej :)
 
reklama
Mój gin np mówił żeby nie jeść pasztetów przynajmniej takich kupnych niewiadomego pochodzenia i suhi oraz wiadomo surowego mięsa. Ja jednak coraz więcej produktów odrzucam bo się boję.. Ślinka mi cieknie jak czytam o Waszych wizytach w MC Donald-chętnie bym coś takiego zjadla ale się boję że mnie tam czymś zaraża.. W restauracji sałatki też nie zjem bo nie wiem czy umyli dokładnie wszystko... Chyba oszaleje..
 
Do góry