reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Nie jadłam. Ale możliwe, że się wybiorę. Jeśli chodzi o lody to najczęściej jem od braci hodurek i ze starowislnej😜
Wybierz sie koniecznie, jedna z lepszych rzeczy jakie jadłam :D
/QUOTE="Monka95, post: 19713870, member: 195667"]
zapraszam na morze. U nas upały dzień w dzień :D
Ja też z nad morza, ale u mnie po mega słońcu wyjątkowo parę minut temu przeszła burza i potężna ulewa


Maaaam dłoni i stóp..... bosz co to tężyczka? Aż mi się gorąco zrobiło...


Ciśnienie mierze, mam mega niskie, takie 92/58 itp. tętno mi się w miarę uspokoiło 65-80, na początku miałam mega wysokie, dlatego też u kardio wylądowałąm


Takie zasapanie to ja też mam, jak wejdę na górę w domu to jak bym pokonała z 6 pięter i jak chodzę też się męczę; ale to jednak coś innego....
[/QUOTE]
Hmm mi tersz bardzo ciezko jest oddychac, oddech płytki i szybki, ale nie hiperwentyluje
 
Były lody , których już nie zobaczycie 😂😂 teraz wchodzi ciacho 😁
15930951197565927872222700706464.jpg
 
Dziewczyny u mnie dobrze , nie mam zdjęcia bo tylko sprawdziła szyjkę puściła serce i przedłużyła l4 :) także na obecna chwile czekam do 23.07 na usg i sprawdzimy płeć :) myślałam ze widać syna na usg ale wybiła mi to z głowy bo to pępowina :D
Zazdroszczę też bym chciała usłyszeć:(
 
reklama
Pytanie do dziewczyn z mdłościami, powiedzcie proszę co Wy jecie ? Szczególnie na obiad ? Ja od miesiąca tylko te kanapki z miodem i wciskam na sile zupy, ale bez smaku. Może macie jakieś dania, które mogłabym wcisnąć, a maja chociaż znamiona zdrowego żywienia. Owoce jem, tu nie ma problemu, ale cała reszta 🤢.

spróbuj kwaśne zupy - ogórkowe, kapuśniak itp. Ziemniaki, ogórki kiszone. Owoce jak możesz to też jedz - sezon jest teraz - więc zdrowo będzie. I polecam wodę z imbirem. Nie wiem czy działa bardziej na psychikę czy na żołądek, ale polecam :)
 
Do góry