reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny ja mam dziś fatalny dzień głowa cały czas boli właśnie leżę z zimnym okładem. Zmierzyłam cisnienie ale tym nadgarstkowym ciśnieniomierzem i ledwo 90 na 50. Oszaleje dziś a na dworze upał
 
Zupełnie się nie zastanawiam jeszcze nad szpitalem 💁‍♀️ Jakoś ciąża to ciąża a poród odkładam w głowie :p najbliżej mam do szpitala uniwersyteckiego i właśnie od tej strony Krakowa jestem ;) a Ty ?
Mi najbliżej do Narutowicza ;)
O matko na widok kremówki mam mdłości.
Ja dziś serek Wiejski na śniadanie zjadłam, który po 15 minutach zwymiotowałam. Ogólnie dziś mam Zły dzień wymioty i mdłości, dobrze że jestem akurat dziś w domu a nie w biurze.
Kto jest po pierwszych prenatalnych i poznał Juz płeć?
Mi na prenatalnych tez plec potwierdzil niby, chlopak i dziewczynka i mam nadzieję, ze tak zostanie :D
 
A ja myślę że 50 postów to za dużo.. Jeszcze póki co pracuje dlatego nie udzielam się tyle ile robiłabym będąc na zwolnieniu. Nie chciałabym być z tego powodu wykluczona z grupy zamkniętej... Obiecuję że będę się bardziej udzielać jak przejdę na L4. Wstępnie planuje pracować do końca września ale jak będzie to się okaże..

Ale dziewczyny bez paniki.
Forum prywatne to będzie nowe forum z nowymi dyskusjami.

To forum nadal będzie dostępne dla wszystkich.

Nie uważam, żeby 50 postów to było dużo.
 
A ja myślę że 50 postów to za dużo.. Jeszcze póki co pracuje dlatego nie udzielam się tyle ile robiłabym będąc na zwolnieniu. Nie chciałabym być z tego powodu wykluczona z grupy zamkniętej... Obiecuję że będę się bardziej udzielać jak przejdę na L4. Wstępnie planuje pracować do końca września ale jak będzie to się okaże..
Ja to rozumiem, bo mam podobnie. Bardzo lubię Was tu odwiedzać, ale czasem jak wchodzi mi 20 stron, to bywa ciężko ;) Właśnie czasem mimo dobrych intencji, niestety gdzieś tam brakuje czasu.
 
Właśnie jestem ciekawa jak wyglądają wyniki z tego testu, bo coś pamiętam, jak przez mgłę ;), że koleżanka machała mi przed nosem takim wykresem liniowym gdzie na osi X był wiek matki :D a na osi Y prawdopodobieństwo (że ma maluch jakieś schorzenie).
Mi coś ginekolog tłumaczyła raz ze samo usg wykryje 60% wad a z tym testem wykrywalność sięga 90% a pozostałe 10 % wychodzi na połówkowym no ale sama już nie wiem. Nie chciałabym się niepotrzebnie stresować
 
Pytanie do dziewczyn z mdłościami, powiedzcie proszę co Wy jecie ? Szczególnie na obiad ? Ja od miesiąca tylko te kanapki z miodem i wciskam na sile zupy, ale bez smaku. Może macie jakieś dania, które mogłabym wcisnąć, a maja chociaż znamiona zdrowego żywienia. Owoce jem, tu nie ma problemu, ale cała reszta 🤢.
Ja tez mam cholerny problem z obiadami.
A carbonara?
Ugotowana piers/ugotowane ziemniaki+ugotowane jablko?
 
Pytanie do dziewczyn z mdłościami, powiedzcie proszę co Wy jecie ? Szczególnie na obiad ? Ja od miesiąca tylko te kanapki z miodem i wciskam na sile zupy, ale bez smaku. Może macie jakieś dania, które mogłabym wcisnąć, a maja chociaż znamiona zdrowego żywienia. Owoce jem, tu nie ma problemu, ale cała reszta 🤢.

U mnie w dni kiedy mnie szarpało była tragedia - potrafiłam zwrócić nawet sam ryż niczym nie doprawiony - na to chyba nie ma leku i rady, mi nie pomagało i nie wchodziło zupelnie nic, a już najgorsze były dla mnie świeże owoce i warzywa - praktycznie ich nie jadłam 😔
 
Ja to rozumiem, bo mam podobnie. Bardzo lubię Was tu odwiedzać, ale czasem jak wchodzi mi 20 stron, to bywa ciężko ;) Właśnie czasem mimo dobrych intencji, niestety gdzieś tam brakuje czasu.

dlatego polecam nie nadrabiać wszystkiego
ja zawsze czytam 2 ostatnie strony, żeby wiedzieć o czym jest aktualnie dyskusja
 
reklama
Do góry