reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Np mnie nie ma na tej Waszej liście, a udzielam się :) po prostu jeszcze się nie wpisałam, bo zrobię to po 12 tyg.
A gdzie ta lista ja nic nie widzę
ja teraz w sumie też takie wolę, ale u nas padało z ponad tydzień non stop, z krótkimi przerwami, więc już się aż chciało tego słońca, także dzisiaj zdecydowanie doceniam.
Ja też po takich 2 tyg samego deszczu słońce wcale mi nie przeszkadza w końcu pranie fajnie schnie:D
Chyba się udało z dwoma postami nauczyłam się czyli :D
 
reklama
Ja dziś wyszłam na miasto i wstąpiłam do mojej ulubionej cukierni na kremówkę😁😁w Krakowie strasznie gorąco😙
 

Załączniki

  • 20200625_152044.jpg
    20200625_152044.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 26
na liście styczniówek są i takie dziewczyny, które odezwały się parę razy i to na tyle
Na liście też nie ma osób, które się udzielają, ale nie wyraziły chęci dopisania.
Ja bym się nie sugerowała tą listą.
To będzie najlepiej jak w głosowaniu. Min 50 postów. Myślę że to mało. U siebie widzę 174 w życiu bym nie powiedziala ze tyle pisałam..
 
O matko na widok kremówki mam mdłości.
Ja dziś serek Wiejski na śniadanie zjadłam, który po 15 minutach zwymiotowałam. Ogólnie dziś mam Zły dzień wymioty i mdłości, dobrze że jestem akurat dziś w domu a nie w biurze.
Kto jest po pierwszych prenatalnych i poznał Juz płeć?
 
O matko na widok kremówki mam mdłości.
Ja dziś serek Wiejski na śniadanie zjadłam, który po 15 minutach zwymiotowałam. Ogólnie dziś mam Zły dzień wymioty i mdłości, dobrze że jestem akurat dziś w domu a nie w biurze.
Kto jest po pierwszych prenatalnych i poznał Juz płeć?

Ja jutro idę na prenatalne i mam nadzieję, że już się dowiem co tam siedzi 😏
 
Dziewczyny czy miała/ ma któraś z Was problem z oddychaniem? Tzn. tak, że pełnego oddechu złapać nie można, że aż do hiperwentylacji dochodzi.
😢
Męczę się z tym od samiutkiego początku. Nigdy wczesniej tak nie miałam. Przyznaję, ze jest to dla mnie przerażajace i pomimo tego, że mdłości mam 24 h na dobę, to to jest dla mnie najgorsza dolegliwość. Powoli wpadam przez nią chyba w jakąś depresję.
Wspominałam lekarzowi, ale poza tym zebym udała się do kardio to nic nie powiedział (mam trochę problemy z serduchem), ale u kardio okazało się, ze wszystko ok i że moze to z nerwów.
Głupio mi było wcześniej pisać, ale to dla mnie jakaś makabryczna męczarnia

Sprawdzaj sobie codziennie po 2 razy - np. odrazu po wstaniu z łóżka i potem w ciągu dnia ciśnienie - bardzo możliwe, że masz wysoki puls i stąd te problemy z oddychaniem.. 🤷‍♀️
 
reklama
Link do: Styczniowe mamy 2021

Tu są inne wątki w styczniówkach i na samym dole masz listę

U mnie na aplikacji nie było widać tych innych wątków więc lepiej korzystać z przeglądarki.
A to mnie nie ma ale poczekam może jak będzie decyzja odn.prywtanego wątku bo pewnie będzie aktualizacja jakaś?

Ja zrobiłam już 117 postów a nie wiem nawet kiedy :D można szybko nadrobić a też nie mogę być non stop. Wieczory to już kompletnie zajęte przez dzieci, kolacja, mycie, spanie itd.
 
Do góry