reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja bym zrobiła grupe z listy która jest i tyle. Myślę że styczniowe mamy się wyczerpaly i już nowe nie dolacza... Myślę że 50 postów to minimum na 1000 stron na forum. A juz napewno nie takie osoby co piszą teraz a czytają od początku 🤦‍♀️🤦‍♀️ i chyba jedyna opcja to zostać tu bo myślę że fb jest zbyt prywatny a jednak każda lubi chyba mówić tu anonimowo...
 
Ja bym zrobiła grupe z listy która jest i tyle. Myślę że styczniowe mamy się wyczerpaly i już nowe nie dolacza... Myślę że 50 postów to minimum na 1000 stron na forum. A juz napewno nie takie osoby co piszą teraz a czytają od początku 🤦‍♀️🤦‍♀️ i chyba jedyna opcja to zostać tu bo myślę że fb jest zbyt prywatny a jednak każda lubi chyba mówić tu anonimowo...
Np mnie nie ma na tej Waszej liście, a udzielam się :) po prostu jeszcze się nie wpisałam, bo zrobię to po 12 tyg.
 
Bosze ,ale mam mieszane uczucia. Test pozytywny,pani dr stwierdziła ciążę. Ja nie wiem czy śmiać się czy płakać,do usg ponad tydzień ,mam przyjść do gin z wynikami usg i świeżej bety. Ale ja nie wiem czy to dziecko się rozwija, żyje,bij serduszko. Czy nie ma jakiś komplikacji- Biorę sporo leków. Te powiedzmy dwa tygodnie to będzie czas strachu, niepewności.... Oby było dobrze.
 
Ja bym zrobiła grupe z listy która jest i tyle. Myślę że styczniowe mamy się wyczerpaly i już nowe nie dolacza... Myślę że 50 postów to minimum na 1000 stron na forum. A juz napewno nie takie osoby co piszą teraz a czytają od początku 🤦‍♀️🤦‍♀️ i chyba jedyna opcja to zostać tu bo myślę że fb jest zbyt prywatny a jednak każda lubi chyba mówić tu anonimowo...

na liście styczniówek są i takie dziewczyny, które odezwały się parę razy i to na tyle
Na liście też nie ma osób, które się udzielają, ale nie wyraziły chęci dopisania.
Ja bym się nie sugerowała tą listą.
 
Iwona, skąd jesteś?

U mnie też bez żadnych owacji i pięknych wydarzeń. Powiedziałam rodzicom, że RACZEJ jestem w ciaży, ale proszę się jeszcze nie cieszyć i nikomu nie mówić".

Czemu ojcu nie? :)

Dobry sposób na kichanie po CC to przyłożenie mocno poduszki do brzucha na czas kichnięcia. Może i w Twoim przypadku poskutkuje.
Z Warszawy
 
Od siebie mogę powiedzieć tyle, że rzadko, a w zasadzie wcale, udzielałam się dotychczas na forum. Ale mam dość tego, że ciągle się zamykam że swoimi zarówno zmartwieniami, jak i radościami. W tym szczególnym okresie chciałabym to zmienić i móc poczuć, że nie jestem sama. To moja pierwsza ciąża, więc trochę się wszystkim przejmuje. Miło mi więc będzie tu uczestniczyć, mimo że dopiero teraz piszę :)
 
Wiesz co, ja po 1cc i moja gin kazała mi nie kombinować :) ale nie pytałam o szczegóły, bo super przeszłam cc i wcale się nie bronię.
No ja po pierwszej też nie, wtedy wyszła cc na cito i potem się bałam powtórki ale dawali mi wybór nie wiem jednak czy to już nie ryzyko z blizna itd. Zobaczymy jak to będzie ale trochę już mi się ta myśl w głowie pojawia mimochodem
 
reklama
I poszlas na L4? Pod dym względem jest fajny w ja nie lubię rozmawiać o swoich uczuciach. Podziękował że się z nim podzieliłam ta radosna nowina i będzie trzymal kciuki. Dlatego ja do niego też mam sentyment i nie chce iść na L4.
Można powiedzieć że tak ,aktualnie jestem bez L4 ale jutro idę do lekarza i będę prosić o wsteczne L4 .a szef wie że mam L4 do końca tygodnia.
 
Do góry