reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny powiem Wam szczerze, że najlepsza reakcja na takie zachowania jak opisujecie jest po prostu bycie uśmiechniętym, to najbardziej ludzi boli, a wręcz wkurwia i powoduje toczenie piany z ust. Jaką ku*wą za przeproszeniem trzeba być żeby komentować czyjeś sprawy łóżkowe czy zachodzenie w ciążę? Moja cipa moja sprawa!!! Ja nikomu między nogi nie zaglądam 🤷‍♀️ zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic.
@MaagdaB uwazam, że postąpił mega nieodpowiedzialnie, ale z drugiej strony dobrze, że Ci o tym mówi przed ślubem i narodzinami dziecka, mam nadzieje ze przemyśli wszystko i będzie wszystko dobrze. Czasem jest tak, że faceci chwilowo tchórzą i wracają z podkulonym ogonem, za dużo rozmyślał, analizował i poszło. Jestem pewna że wróci, prędzej czy później ale wróci. Najlepiej to nie nalegać na rozmowy ani nic, niech też wie że nie jesteś na pstryknięcie palcem...
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam szczerze, że najlepsza reakcja na takie zachowania jak opisujecie jest po prostu bycie uśmiechniętym, to najbardziej ludzi boli, a wręcz wkurwia i powoduje toczenie piany z ust. Jaką ku*wą za przeproszeniem trzeba być żeby komentować czyjeś sprawy łóżkowe czy zachodzenie w ciążę? Moja cipa moja sprawa!!! Ja nikomu między nogi nie zaglądam 🤷‍♀️ zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic.
@MaagdaB uwazam, że postąpił mega nieodpowiedzialnie, ale z drugiej strony dobrze, że Ci o tym mówi przed ślubem i narodzinami dziecka, mam nadzieje ze przemyśli wszystko i będzie wszystko dobrze. Czasem jest tak, że faceci chwilowo tchórzą i wracają z podkulonym ogonem, za dużo rozmyślał, analizował i poszło. Jestem pewna że wróci, prędzej czy później ale wróci. Najlepiej to nie nalegać na rozmowy ani nic, niech też wie że nie jesteś na pstryknięcie palcem...
Ja uwazam takie zachowanie za bardzo szczeniackie-jak mozna zostawic kobiete w ciazy ,nawet na tydzien,zeby cos sobie nagle przemysliwac?facet spoznil sie z tym o jakies 2-3 mce.Ja juz widze,jakbym sie wsciekla.Co za zachowanie.Bez szacunku.
 
Cześć dziewczynki.
Od rana dziś nie zaglądałam, więc mam trochę do nadrobienia. Mam dziś fatalny dzień, od rana zalewam się łzami, nie wiem co mam robić. Nie chcę rozmawiać z nikim znajomym, a duszenie tego wszystkiego w sobie sprawia, że czuję się jeszcze gorzej.
Otóż mój narzeczony stwierdził dziś, że potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać. Miesiąca może dwóch osobno, bo nie jest pewnien czy chce spędzić ze mną życie. 😭😭 oczywiście mogę liczyć na jego pomoc finansową i twierdzi, że będzie dbał o maluszka. Jestem w totalnej rozsypce...
Przepraszam, że Was tutaj tym męczę 😞 ale przynajmniej czuję , że mogłam się wygadać...

Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty poszły dobrze. 😊❤ zabieram się za nadrabianie zaległości. 😊
Bardzo Ci współczuję położenia i tych raniacych słów z jego strony. Mam nadzieję że się opamięta a jak nie to jego wielka strata.
 
Muszę się z Wami pożegnać, serduszko przestało bić. Ciąża obumarła jakiś tydzień temu. Życzę Wam aby to było już ostatnie pożegnanie [emoji3525] serce pęka mi na milion kawałeczków
bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
Muszę się z Wami pożegnać, serduszko przestało bić. Ciąża obumarła jakiś tydzień temu. Życzę Wam aby to było już ostatnie pożegnanie ☹ serce pęka mi na milion kawałeczków
Nie. Tak bardzo mi przykro, nawet sobie nie wyobrażasz, łzy ciekną mi po policzkach, tak bardzo miałam nadzieję, że już nikomu się to nie przytrafi :(
 
Cześć dziewczynki.
Od rana dziś nie zaglądałam, więc mam trochę do nadrobienia. Mam dziś fatalny dzień, od rana zalewam się łzami, nie wiem co mam robić. Nie chcę rozmawiać z nikim znajomym, a duszenie tego wszystkiego w sobie sprawia, że czuję się jeszcze gorzej.
Otóż mój narzeczony stwierdził dziś, że potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać. Miesiąca może dwóch osobno, bo nie jest pewnien czy chce spędzić ze mną życie. 😭😭 oczywiście mogę liczyć na jego pomoc finansową i twierdzi, że będzie dbał o maluszka. Jestem w totalnej rozsypce...
Przepraszam, że Was tutaj tym męczę 😞 ale przynajmniej czuję , że mogłam się wygadać...

Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty poszły dobrze. 😊❤ zabieram się za nadrabianie zaległości. 😊
Kochana nie martw się, ja mam męża, którego wszyscy znajomi mają za ideał... A przeżył taki szok na informacje o drugiej ciąży (nie była planowana), aktualnie jestem SAMODZIELNĄ matka.
Od początku ciąży bardziej obmacali mój brzuch mężowie od moich przyjaciółek niż mój mąż.
Ale wiesz co? Mam go w dupie! Bo faceci to miękkie faje w większości (są wyjątki) a to my baby mamy jaja!!!
Trzymam kciuki za Ciebie i za to, żebyś szybciutko stanęła na nogi nie martwiła się tym! ❤️
Mam nadzieję, że mu się odwidzi! I dotrze, że rodzina najważniejsza!
Ja też mam dziś kiepski nastrój dowiedziałam się jak komentuje mają ciąże szwagierka młodsza ode mnie o 5 lat ta z którą nie utrzymujemy kontaktu że kochać to się trzeba z głową tak kuźwa o mnie gada o mojej wpadce kuźwa jakbym nie wiadomo jakie przestępstwo zrobiła że z mężem zaszłam w ciążę jestem wkurwiona ale nie chce z tego dymu robić bo nie warto zniżać się do jej poziomu. 😡😡😡
Ale pipa! Zazdrości bo się kochacie, może ona nie kocha się i dlatego tak komentuje! Uśmiech na twarzy, cycki do przodu i niech jeszcze bardziej ja zazdrość zżera! 🤣❤️
 
Muszę się z Wami pożegnać, serduszko przestało bić. Ciąża obumarła jakiś tydzień temu. Życzę Wam aby to było już ostatnie pożegnanie ☹️ serce pęka mi na milion kawałeczków
Bardzo mi przykro czemu to spotyka kobiety. Kochana który u Ciebie dziś tydz jak mogę spytać. Trzymaj się mam nadzieję że masz przy sobie kogoś kto Cię wesprze.
 
reklama
Do góry