reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Jeszcze jej pokaże jak urodzę jacy jesteśmy szczęśliwi wiecie tu przemawia ludzka zazdrość bo teraz moje dziecię będzie najmłodsze w rodzinie 🙂
 
reklama
Oj chyba jakaś słaba aura dziś, bo ja też dziś bym najchętniej nie wstawała z łóżka a zaduch straszny :( z tą różnicą, że już od rana tej energii nie mam :). Powodzenia z remontem! Oby wszystko było takie, jakie sobie wymarzysz - i w miarę zgodne z ustalonym budżetem :)
Z tym trzymaniem sie budżetu, to mnie strach ogarnia, bo zawszw wyjdzie cis nueoczekiwanego. Niedawno robilismy łazienkę, liczyliśmy ze 4tys max, a wyszło w sumie prawie 7.
To dziś chyba ddzień naleśników, u mnie też są :)
Co do porodów bez partnerów, to pomyślcie jak po cc matka leży na pooperacyjnej, a dzidziuś w sali oczekiwań pod okiem pielęgniarki. U mnie tak jest na obecną chwilę. Mam nadzieję, że do stycznia będzie lepiej.
U mnie tak było. M czekał na dziecko w sali do porodów rodzinnych. Jak wyjelitam ze mnie malego, to zawiezli go mężowi pokazac i ubrać, a mnie w tym czasie na pooperacyjna. Dziecko maz widział 5 min i zabrali go na noworodki. I dopiero jak mnie spionizowali, to mógł pójść po dziecko.
Cześć dziewczynki.
Od rana dziś nie zaglądałam, więc mam trochę do nadrobienia. Mam dziś fatalny dzień, od rana zalewam się łzami, nie wiem co mam robić. Nie chcę rozmawiać z nikim znajomym, a duszenie tego wszystkiego w sobie sprawia, że czuję się jeszcze gorzej.
Otóż mój narzeczony stwierdził dziś, że potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać. Miesiąca może dwóch osobno, bo nie jest pewnien czy chce spędzić ze mną życie. 😭😭 oczywiście mogę liczyć na jego pomoc finansową i twierdzi, że będzie dbał o maluszka. Jestem w totalnej rozsypce...
Przepraszam, że Was tutaj tym męczę 😞 ale przynajmniej czuję , że mogłam się wygadać...

Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty poszły dobrze. 😊❤ zabieram się za nadrabianie zaległości. 😊
Tez sobie wybral moment... dlugo jestescie razen?
 
Cześć dziewczyny😊czy któraś z Was ma już może widoczna pionowa kreskę na brzuchu? Bo u mnie się już pojawila... Pozdrawiam!

Ja u siebie wczoraj zauważyłam wczoraj, że coś już się pojawia :wink:

Cześć dziewczynki.
Od rana dziś nie zaglądałam, więc mam trochę do nadrobienia. Mam dziś fatalny dzień, od rana zalewam się łzami, nie wiem co mam robić. Nie chcę rozmawiać z nikim znajomym, a duszenie tego wszystkiego w sobie sprawia, że czuję się jeszcze gorzej.
Otóż mój narzeczony stwierdził dziś, że potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać. Miesiąca może dwóch osobno, bo nie jest pewnien czy chce spędzić ze mną życie. 😭😭 oczywiście mogę liczyć na jego pomoc finansową i twierdzi, że będzie dbał o maluszka. Jestem w totalnej rozsypce...
Przepraszam, że Was tutaj tym męczę 😞 ale przynajmniej czuję , że mogłam się wygadać...

Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty poszły dobrze. 😊❤ zabieram się za nadrabianie zaległości. 😊

Wow no to się chłop nie zastanowił jeszcze dobrze zanim dał Ci dał pierścionek zaręczynowy? Ja Cię przepraszam za te słowa, nie znam twojego faceta, ale bardzo mnie wkurzają takie zachowania.

Ja też mam dziś kiepski nastrój dowiedziałam się jak komentuje mają ciąże szwagierka młodsza ode mnie o 5 lat ta z którą nie utrzymujemy kontaktu że kochać to się trzeba z głową tak kuźwa o mnie gada o mojej wpadce kuźwa jakbym nie wiadomo jakie przestępstwo zrobiła że z mężem zaszłam w ciążę jestem wkurwiona ale nie chce z tego dymu robić bo nie warto zniżać się do jej poziomu. 😡😡😡

ło jesu teksty jakbyś miała 14 lat i zaliczyła wpadkę na dyskotece. Ludzie to są śmieszni. :D
No i widzisz okazało się, że słusznie nie utrzymujesz z nią kontaktu ;)


Przypominam o ankiecie, tak będę co jakiś czas dawać link, bo nie wszystkie dają radę nadrabiać posty.
 
Ja u siebie wczoraj zauważyłam wczoraj, że coś już się pojawia :wink:



Wow no to się chłop nie zastanowił jeszcze dobrze zanim dał Ci dał pierścionek zaręczynowy? Ja Cię przepraszam za te słowa, nie znam twojego faceta, ale bardzo mnie wkurzają takie zachowania.



ło jesu teksty jakbyś miała 14 lat i zaliczyła wpadkę na dyskotece. Ludzie to są śmieszni. :D
No i widzisz okazało się, że słusznie nie utrzymujesz z nią kontaktu ;)


Przypominam o ankiecie, tak będę co jakiś czas dawać link, bo nie wszystkie dają radę nadrabiać posty.
Kasia u mnie ten link nie działa.
 
Dziewczyny, dla mnie to czarna magia. Kompletnie nie wiem na co mam zwracać uwagę przy wyborze. Wasze wybory są związane z wcześniejszymi doświadczeniami czy zwracacie jeszcze na coś uwagę?
Ja dopiero chcę zacząć robić wywiad gdzie warto rodzić, przed prenatalnymi nie chciałam jeszcze, żadnych planów robić.

@Ana_84 a Ty na kiedy masz termin?
Ja kieruje się referencyjnoscią szpitala przede wszystkim. Będę czuł a się pewniej jeżeli będę wiedzieć że szpital jest w nagłym przypadku w stanie zająć się moim dzieckiem zamiast transportować to do innego. Wolę być przezorna. Następnie mam dobre doświadczenia z UCK jak pracowałam w MOPR to czasem odbierałam pozostawione dzieci tam i zespół jest na prawdę na wysokim poziomie. A poza tym mojego starego siostra niedawno miała tam cc i bardzo dobrze się nią zajęli a była obciążona cukrzyca i nadwagą. Sale i sprzęt są nowe i każda sala ma swoje wc.
 
Kasia u mnie ten link nie działa.

Korzystasz z aplikacji czy przeglądarki? Spróbuj teraz
 
Korzystasz z aplikacji czy przeglądarki? Spróbuj teraz
Aplikacja
 
Dzięki dziewczyny 😊 naprawdę bardzo dużo mi daje takie wasze chłodne spojrzenie na sprawę. Oczywiście dam mu ten czas skoro tego potrzebuje. Tylko nie wiem jaki bedzie finał. Mam nadzieję, że będzie chciał jednak z nami zostać, bo bardzo Go kocham ❤

No mnie wkurzył ten Twój facet. Narzeczony, dziecko zrobił a teraz musi się zastanawiać? Akurat kiedy Ty potrzebujesz najbardziej spokoju? Ehh.. długo jesteście razem w związku?
 
reklama
Ja też mam dziś kiepski nastrój dowiedziałam się jak komentuje mają ciąże szwagierka młodsza ode mnie o 5 lat ta z którą nie utrzymujemy kontaktu że kochać to się trzeba z głową tak kuźwa o mnie gada o mojej wpadce kuźwa jakbym nie wiadomo jakie przestępstwo zrobiła że z mężem zaszłam w ciążę jestem wkurwiona ale nie chce z tego dymu robić bo nie warto zniżać się do jej poziomu. 😡😡😡
Przeżywam dziś dokładnie to co Ty. Moja babcia powiedziała do dalszej rodziny że jestem w ciąży ( chodź ja im wcale nie zamierzałam nic mówić) a potem dodała że nie nadaje się do posiadania drugiego dziecka i to na pewno była wpadka.
Moja babcia jest naturalnie żmijowata i zamierzam dziś jej w twarz powiedzieć że zachowała się podle. Nawet mi nie pogratulowała ale żeby mnie obgadać była pierwsza. Albo do niej coś dotrze albo to będzie moja ostatnia wizyta u niej.
Niektórzy mają tak nudne swoje życie że plują jadem na wszystko dookoła
 
Do góry