reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczyny chciałabym dołączyć, wiem że trochę późno ale wcześniej praca, dom, dziecko. Teraz jestem na L4. To moja trzecia ciąża, jedna strata i mam 3 letnią córkę. Termin n mam na 14 stycznia. Prenatalne mam 2 lipca i już nie mogę się doczekać:)
 
Nie napisałam wczoraj o wizycie bo byłam padnieta.. masakra jakaś z tym zmęczeniem..
A więc dzidziuś ma się dobrze mierzy 2.15 cm i fika koziołki w brzuszku. Ja mam niedoczynność tarczycy więc mam brać euthyrox25mg na początek później w razie co będzie dawka zwiększana. Cukier mam do powtórzenia. Kontrol za 3 tygodnie tj 13.07. zwolnienia nie brałam bo chce popracować jeszcze miesiąc żeby podnieść sobie średnia. No chyba że nie dam rady już to wezmę wcześniej.
Powodzenia wszystkim dziś wizytującym.
 
Ostatnia edycja:
zastanawiam się co powiedzieć lekarzowi, żeby wystawił mi L4, bo z tego co słyszałam nie jest chętna do wystawiania. a ja ledwo mam siłę leżeć, masakra..
Moja trochę kreciła nosem, proponowała mi, żebym wybrała zaległy urlop, który mam do 5 października... Ale w końcu dała i urlop mi przejdzie na czas po macierzyńskim
 
reklama
Do góry