reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hahah :) myślałam, ze tylko ja mam problemy z grającym w piłkę facetem. Chodzi przynajmniej raz w tygodniu na orlik, ale zawsze wraca ledwo żywy „umieraam”. Jeszcze mój ulubiony tekst „może przy porodzie poczujesz chociaż w połowie taki ból jak ja po treningu” 😂

Wszystkiego dobrego!!!
Mój jakby mógł to by codziennie chodził, ale mu nie pozwalam, bo by go w ogóle w domu nie było (z pracy wraca o 17, orlik o 19), więc mamy kompromis i chodzi 2 razy w tygodniu 😁 on jest związany z piłką od dziecka, więc to jego wielka miłość 🤦😁
 
Dzień Dobry dziewczyny! Dopiero wstałam 😅
Tak mi się dobrze spało, że mam twarz odciśnięte od poduszki. 😅 A moje bolące cycki przestały boleć. Posciskalam sutki i jednak dalej wrażliwe. Więc się uspokoiłam. 😅🙄
Śniadanie zaczęłam jak nigdy od kawy 🙄
Piszecie o tym pasztecie z kurka i pazurami i powiem Wam, że bym zjadła ❤️ i ogórek kiszony ❤️
Wczoraj wcinałam młoda, kiszona kapustę, normalnie niebo w gębie!
Trzymam kciuki za wszystkie co mają wizyty.
Gratulacje tym co już wróciły ❤️
 
Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
100 lat Andzia! Dużo zdrówka dla Was 😘❤️
 
Noo ja bym sobie zjadła tego śmierdzącego Appenzeller 🙂
Ja to byłam z tych podróżujących, mieszkałam trochę w Stanach, trochę w Szwajcarii i myślałam, że właśnie w Szwajcarii zostanę :) a ostatecznie wracam w rodzinne strony na Kaszuby ale czasami tęsknię za wędrówkami po alpach. W jakiej części Szwajcarii mieszkasz?
Ja w kantonie francuskim ❤. Uwielbiam. Uwielbiam Szwajcarię za te widoki naturę i wszędzie te zwierzęta na polach i łąkach. Wszędzie owce, kozy, krowy nawet i alpaki się znajdą. I jeszcze co lubię porządek i zorganizowanie tutaj.
 
Tak ? Bo mi lekarka mówiła pół godziny i szczerze myślałam że tyle musi byc i koniec...
Dziewczyny ,które biorą eutyrox jak to jest z badaniami ?
Idę w przyszłym tyg na krew ,w tym znowu tsh ,lepiej isc zupełnie naczczo czy mam wziąć tą tabletkę bo glupieje 🙄

Pół godziny do godziny wystarczy. W nocy się nie bierze bo ważna jest regularność.
Mi lekarze mówili, że normalnie brać przed badaniem bo właśnie badanie ma sprawdzić czy poziom TSH jest ok przy braniu hormonów.
 
Pytałam wczoraj ale znikło w gąszczu postów więc ponawiam. Jakie są normy TSH w ciąży? Czy jest to zależne od laboratorium i w każdym są inne?
 
Dziewczyny! Jestem taka szczęśliwa i zaryczana jak bóbr! Dzidzia ma 4,17 cm, tętno 169, ruchliwa jak mama 😭😭 torbiel się wchłonęła, nie ma śladu! 3 lipca mam usg prenatalne, ale już dziś lekarz pokazywał mi mózg, nosek, rączki i nóżki... to niesamowite. Z OM 10+5, z usg 11+1 🤷🏻‍♀️ Nie mogę wyjść z euforii, wybaczcie 😂😂😂🤪
 

Załączniki

  • 1D13CDDD-A1CB-42D8-9AC2-1AE0AE306C08.jpeg
    1D13CDDD-A1CB-42D8-9AC2-1AE0AE306C08.jpeg
    910,8 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Mój jakby mógł to by codziennie chodził, ale mu nie pozwalam, bo by go w ogóle w domu nie było (z pracy wraca o 17, orlik o 19), więc mamy kompromis i chodzi 2 razy w tygodniu 😁 on jest związany z piłką od dziecka, więc to jego wielka miłość 🤦😁
Hahha mój to samo! Od dzieciaka na boisku, organizuje jakieś turnieje i mecze, ale widać, ze z wiekiem coraz gorzej to znosi fizycznie. Narzeka, a żyć bez tego nie umie. Ja tam wychodzę z założenia, ze lepiej, że spędza dużo czasu na boisku niż miałby robić jakieś „niezdrowe rzeczy„.
 
Do góry